kemper-club forum Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!
Искам да изплзвам темата, защото се колебая между полуинтеграл и кемперван. Едно от чуденията ми е дали последния става за зимно ползване. Ако се нощува примерно на Бъндеришка поляна над Банско, ще се ...