kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 8

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Пон Ное 30, 2015 9:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В Магазина в Дружба ,нова касета +Нова седалка +2 шишета препарат ,мисля да струват 280 лв , май и още нещо имаше в кутията. Не се налага доставка до тротоара 25 паунда ,не се налага интернет за да поръчваш по ебей, не се налага 3 седмици да не сереш докато я доставят.
Това исках да ти кажа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pancho_villa

МнениеПуснато на: Вто Дек 01, 2015 6:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Последен коментар правя на тази моя тема . Колко задници били седяли . Ами 0 защото продавам само касета , а се сяда на седалката . Ако не ви оттърва цената отидете там в софия където и да се намира това и дайте 147 ? ( толкова струва нова и най-вероятно не е налична ) и си ходете до тоалетна с кеф . За мен цената за момента е тази . Благодаря за СПАМА и рекламата на Кристиян ( той ще ви почерпи ) . Аз е продавам за толкова ако някой е вземе добре , ако не здраве .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
REGULATOR

МнениеПуснато на: Вто Дек 01, 2015 11:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Що се връзваш! Това е спорт ! за Владо знам,ама този Богданов е ново лайно!! Не им се връзвай. И на този, и на онзи който ти говори за търговете. Като няма правила,така е-пълно е с лайна!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
REGULATOR

МнениеПуснато на: Вто Дек 01, 2015 11:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

REGULATOR написа:
Що се връзваш! Това е спорт ! за Владо знам,той сдамо изглежда така,ама този Богданов е ново лайно!! Не им се връзвай. И на този, и на онзи който ти говори за търговете. Като няма правила,така е-пълно е с лайна!!
Върнете се в началото
REGULATOR

МнениеПуснато на: Вто Дек 01, 2015 11:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябва Митак!! Така изглеждаш като авторитет! Нищо че си лАйно!

Отсега нататък, започвам да плювам всички лайна в този форум.Не ме интерусува дали са меи симпатични,или НЕ!!Миризмата е една и съща!!!!
Върнете се в началото
REGULATOR

МнениеПуснато на: Вто Дек 01, 2015 11:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

REGULATOR написа:
Трябва Митак!! Така изглеждаш като авторитет! Нищо че си лАйно!

Отсега нататък, започвам да плювам всички лайна в този форум.Не ме интерусува дали са меи симпатични,или НЕ!!Миризмата е една и съща!!!!

Това с "лайното " не се отнася за теб!! Те си знаят!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети