kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
съвет за къмпинг в Гърция

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krisoo

МнениеПуснато на: Пет Юли 01, 2016 9:59 am    Заглавие: съвет за къмпинг в Гърция Отговорете с цитат

Здравейте колеги, може ли да ми препоръчате къмпинг в Гърция но да е по близко. Става въпрос за 2-3 дни, Thalatta и сходни на тези км ги зная, въпроса е на 300~ км ако има нещо приятно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Крум

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юли 01, 2016 1:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Зависи от къде тръгвате.
Върнете се в началото
krisoo

МнениеПуснато на: Пет Юли 01, 2016 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

София
Върнете се в началото
Георги Геков

Местожителство: София,Нови Искър....

МнениеПуснато на: Пет Юли 01, 2016 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами близко ще ти е къмпинга в Кавала и Неа Ираклица.
Върнете се в началото
Pol

Местожителство: с. Световрачене

МнениеПуснато на: Пет Юли 01, 2016 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Орфано - тръгваш бавно по краибрежната ивица покрай бийч баровете и караш, докато не видиш къмпинга - нищо друго не знам за него, само съм минавал покрай него.

Другото е Аспровалта (През Нигрита няма и 300 км от София. ) - за мен супер къмпинг като сянка и място - само дето са по вехтички баните и тоалетните - дет вика един приятел, от военния режим са още - мраморни мивки- просто вечни Smile.
Върнете се в началото
Т4

МнениеПуснато на: Нед Юли 03, 2016 7:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Между Аспровалта и Неа Врасна има място на самия плаж за кемпери, макар да пише, че е забранено къмпингуването винаги има кемпери. Има душове на самия плаж. Такса не знам дали някой събира. Много хубав къмпинг, но мако по-далеко е къмпинг Уранополи, който се намира на 2 км. преди селцето. http://www.camping-ouranoupoli.gr/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bobby175

Местожителство: BG София

МнениеПуснато на: Пон Авг 08, 2016 4:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

https://lifestyle.bg/globe/nay-dobrite-kampingi-v-severna-gartsiya.html?utm_source=news.bg&utm_medium=article&utm_campaign=footer

Къмпинг "Арменистис" е супер и с карта на Кемпер клуба през Септември ще ползваш -30% намаление, а на къмпинг "Иза" -20%. Къмпинг "Рея" бяха обещали -15% но реално с разправии и пазарлъци едвам получих -10%. Освен това плажа е никакъв и ако нямаш лодка там няма какво да правиш, за капак спря водата поради авария, и управата на къмпинга пусна солена вода по водопровода разбира се без да ни предупредят. Накратко аз лично няма да стъпя повече там. Къмпинг "Талата" като цяло е ОК но както чета във форума и там има някой негативни промени, също плажа е неподходящ за малки деца защото от брега рязко става дълбоко. Направи ми впечатлитие че в залива дори относително слаб вятър вдига вълна, но пък на някой точно вълните им харесват. Wink Къмпинг "Блу Дриим" на п-в Касандра също е хубав но относително скъп и отстъпки не правят. Там хубавите неща са плажа и курорта "Сани". То всъщност къмпинга е по средата на курорта "Сани" където има яхтено пристанище, магазини, барове ресторанти, детска плащадка и куп други забавления и места за разходка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Явор Генов

МнениеПуснато на: Пон Авг 08, 2016 10:04 pm    Заглавие: Къмпинг Платаници Отговорете с цитат

Здравейте. Моля, ако някой е посещавал или чувал нещо за къмпинг Платаници, Ситония, Гърция, да даде информация за него!
Върнете се в началото
Sherifa i Buba

МнениеПуснато на: Сря Авг 10, 2016 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, к-га е мн. хубав. Плажа и водата са страхотни.От там пеша може да се стигне до Портокали бийч. Не помня цените, но бяха нормални.
Гого
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Сря Авг 10, 2016 9:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз се глася да тръгна след месец към Кавала или Неа Ираклица, но как стои въпроса с домашните любимци? Някой да си е водил кучето, че ние сме с лабрадор и ми е малко притеснено? Тони, включи се и ти си кучкар dog
Върнете се в началото
bate_pleven

МнениеПуснато на: Нед Апр 23, 2017 1:41 pm    Заглавие: Няколко тъпи въпроса Отговорете с цитат

Да изровим малко темата...
Здравейте, първо да се извиня за тъповатите въпроси, все още сме новобранци в къмпингуването с каравана.
В Гърция не сме ходили но тази година поглеждаме към съседката на Юго Запад
Та няколко въпроса ако може:
Първо бихте ли препоръчали къмпинг в по северната част на страната, от Плевен сме и не ми се бият 1000км в едната посока.
Ако си харесаме къмпинг трябва ли да правим резервации или на късмет?
Ако няма места на харесания къмпинг лесно ли се намират свободно по другите къмпинзи?
Има ли мнения

https://bg.camping.info/%d0%b3%d1%8a%d1%80%d1%86%d0%b8%d1%8f/%d0%bc%d0%b0%d0%ba%d0%b5%d0%b4%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d0%b8-%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%ba%d0%b8%d1%8f/thalatta-kalamitsi-village-camp-20592
Върнете се в началото
Любомир Любенов

МнениеПуснато на: Нед Апр 23, 2017 4:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, можеш да погледнеш това приложение https://play.google.com/store/apps/details?id=iforest.camping и да се ориентираш в коя част какви къмпинги има. От там директно става с линкове към сайта на къмпинга ако си го харесал като местоположение.

Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
bate_pleven

МнениеПуснато на: Пон Апр 24, 2017 7:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, има ли някой наблюдения за къмпинг Посейдон
http://www.poseidonbeach.net/

Изглежда добре и бяха много любезни
Върнете се в началото
Женени с Деца

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Апр 25, 2017 9:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bate_pleven написа:
Здравейте, има ли някой наблюдения за къмпинг Посейдон
http://www.poseidonbeach.net/

Изглежда добре и бяха много любезни

Ние сме много доволни от него.
stefchev

Местожителство: Костинброд

МнениеПуснато на: Сря Май 17, 2017 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм ходил на Каламитци , къмпинга е мног готин и поддържан , но е една идея по скъп (май)
Пътя до него е доста но пък е добро .

http://www.thalattacamp.gr/bg/pages/kalamitsicamping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети