kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Проблем с паркирането на кемпер на паркинг пред блок
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Особености и документи на кемпери и каравани
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ogromnii

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Вто Ное 07, 2017 5:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Звучи ми като да не е безобиден казуса, това че законодателя или общинския съвет са сътворили глупотевина съвсем не означава че чиновниците няма да я употребят и да те глобят. Вероятно въпроса е дали въпросния текст е от закон, наредба или друг подзаконов акт, и дали има друг текст, с който си противоречи. На твое място бих се консултирал с вещ по темата (адвокат?) за да съм наясно кой е правия по смисъла на закона, ако си ти - да имаш аргументи за жалба, ако не си - да се сформира един къмпинг пред общината/НС с искане за промяна в наредбата/закона.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Авг 01, 2018 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе, какво стана със случката?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
sesko

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Авг 16, 2018 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти. Бях го преместил на съседен зад блоков паркинг и там месеци нямах проблем. В Понеделник го преместих пред нашия блок на паркинга, Но днес получих пак писмо да ходя утре в кметството... Не стига че имам някакъв съсед идиот на който му пречи кемпера по някакъв незнаен начин и ми прави мизерии, ами сега пак и с чиновници трябва да се разправям. Ще пиша какво става тези дни. Писна ми от простащината вече!
peterco

МнениеПуснато на: Чет Авг 16, 2018 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Писмото от общината няма елемента на призовка. Може просто да си изтриеш Д-то с него. Ама го намачкай заради ръбовете.

Впрочем SA е къмпинг автомобил, но той пък няма нищо общо с кемпер или каравана.... Което гледано по големия талон и наредбата- нищо общо с теб.

Реално в съда за запетайка или точка свалят НП, а какво ще говорим за цяла дума?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peterco

МнениеПуснато на: Чет Авг 16, 2018 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Впрочем питай ги с какво да ходиш на работа? Това ти е личния автомобил М1. Някой дали ще те вози до работното място, а детето до училище? Вярвам, че веднага ще се отзоват.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Особености и документи на кемпери и каравани Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети