kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
ACSI 2018?

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Карти и GPS
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Любомир Любенов

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 23, 2017 4:08 pm    Заглавие: ACSI 2018? Отговорете с цитат

Планирам пътуване в Австрия в началото на Януари и ми се иска да имам една такава карта в наличност. Кога най-рано и откъде мога да поръчам такава карта с атлас на английски език? В сайта на ACSI към момента виждам да се предлага карта само за 2017-та.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Баи Добри

МнениеПуснато на: Вто Окт 24, 2017 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да и аз имам интерес към карта . Все още няма в саита им за 2018 инфо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Окт 24, 2017 10:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето в това мнение има посочен телефон за връзка, на който може да попитате. Предполагам че тия дни колегата не е влизал във форума и не е видял темата.
lubomihaylov

МнениеПуснато на: Сря Окт 25, 2017 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да дам един съвет. Питайте на какъв език е картата. юнашата беше на немски. Никой от нас не го знае. Вярно коордиатите са ясно, но все пак е важен езика на който е написана.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Любомир Любенов

МнениеПуснато на: Сря Ное 08, 2017 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Баи Добри написа:
Да и аз имам интерес към карта . Все още няма в саита им за 2018 инфо

Вече е налична https://webshop.acsi.eu/en/campingcard-acsi.html
Върнете се в началото
Любомир Любенов

МнениеПуснато на: Сря Ное 08, 2017 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За нетърпеливите, като мен:
16,95 карта + 6 доставка до БГ = 22,95 евро (44,92лв) и си избираш на какъв език да бъде.
Върнете се в началото
Оги
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Сря Ное 08, 2017 12:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имах проблеми със сайта им.
Картата за 2017 си я купих близо 2 месеца преди да замина на пътуване, на което щях да я ползвам.
Не пристига в уречения срок, по телефона ми казаха, че се извиняват и я пращат втори път, след това имахме още няколко телефонни разговора, в които се обяснявахме, че отново не пристига. Накрая се съгласиха да ми върнат парите и да си я купя от друго място, защото те не могат да я доставят.

Картата за 2015 я поръчах заедно с диск с незнам си кво си, но диск така и не дойде. Дойдоха само каталозите и картата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Любенов

МнениеПуснато на: Сря Ное 08, 2017 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега ще проверим дали имат подобрение на услугата или са на същото ниво Very Happy Поръчана на 08.11.17.
Върнете се в началото
lubomihaylov

МнениеПуснато на: Чет Ное 09, 2017 8:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По темата за картата и ползите. Тази година изминахме доста км в Европата. Та съвета ми е. Трябва да се чете внимателно кой къмпинг от коя до коя дата дава отстъпката. Не знам защо, почти навсякъде не бяха очаровани от показаната карта. Но! Има голям плюс. Имаш координатите и информация за къмпингите по пътя. Може би с Гугъл при ниските цени на роуминг ще е по-изгоднао. Незнам. Просто споделям.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Чет Ное 09, 2017 9:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колко ли да са очаровани от показаната карта... Wink
Една от многото, по-меко казано, порочни схеми, притискащи бизнеса и подлъгващи клиента с псевдо допълнителни облаги. Не за друго, а най малкото защото не е доброволно. И накрая парите ги прави една паразитна организация. Докато други си скъсват гъза от бачкане. Бих си взел нещото заради информацията, но не бих ползвал отстъпки от цената в къмпинга по линия на картата.
Лично мнение де Smile Не съдя никой за това, че ползва отстъпките! Все пак говорим за изкарани с труд пари и всеки си прави сметката Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
danbog
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: BG гр. Видин

МнениеПуснато на: Пет Дек 08, 2017 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вкарването на даден къмпинг в каталога на ACSI campings му осигурява клиенти и извън сезона на преференциални цени само за членовете, закупили каталозите. Всеки има полза. А самата фирма ACSI campings до колкото разбирам печели само от продадените каталози, и други свой продукти покрай това. Но пък за да са в каталога минава инспекция и гарантира стандартни условия на ползване. Има и други такива фирми като Camping cards например, които пак издават каталози и създават облекчения на членовете и натоварване на къмпингите. Така е и с хотелите . Ако са в някоя туроператорска верига, те им осигуряват целогодишни нощувки макар и на занижени цени, което пък е добре за екскурзиите. Това е Бизнес - всички имат полза.
danbog
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: BG гр. Видин

МнениеПуснато на: Пет Дек 08, 2017 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Къмпингите влизат в ACSI каталога по тяхна молба и заявка за инспектиране и меко казано не са прави и нямат основание да се мръщят и отказват отстъпките на показаната карта. Това е ежегодна процедура и винаги могат да напуснат, но като веднъж са обявени в каталога за годината, нямат основание да отказват, освен ако няма места. Това са по-скоро натягания на рецепционистите, които обаче отказвайки преференциалните цени, нанасят по-големи вреди на собствениците със загубата на доверие сред клиентите и организаторите на каталозите.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Карти и GPS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети