kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Колеги моля за мнение за тази каравана

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Марки, модели и разпределения, избор на кемпер или каравана
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krisoo

МнениеПуснато на: Нед Ное 19, 2017 7:27 pm    Заглавие: Колеги моля за мнение за тази каравана Отговорете с цитат

Здравейте колеги! С жената харесахме много една каравана, гледахме я и на живо и е като нова.
Моля за мнения и коментари - важни са за нас !

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91507529850356681
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Гери и Енчо

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Ное 19, 2017 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, като притежатели на кемпер на немската марка можем да споделим, че този производител използва много качествени материали и не прави компромис с дребните детайли. Не на последно място е и факта, че тази каравана е 2009 година....новото си е ново. Ще разберете с времето какво искам да кажа. Като гледам не е с лайсни отстрани, няма да ти се налага да гледаш как се разцепват стените с времето и излиза хастара на караваната. Успех ви желаем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
krisoo

МнениеПуснато на: Нед Ное 19, 2017 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гери и Енчо написа:
Здравейте, като притежатели на кемпер на немската марка можем да споделим, че този производител използва много качествени материали и не прави компромис с дребните детайли. Не на последно място е и факта, че тази каравана е 2009 година....новото си е ново. Ще разберете с времето какво искам да кажа. Като гледам не е с лайсни отстрани, няма да ти се налага да гледаш как се разцепват стените с времето и излиза хастара на караваната. Успех ви желаем.

Благодаря за коментара, марката знам че е топ, а като модел? Добро ли е разположението и самият модел?
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Ное 19, 2017 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз мога да дам мнение само по видяното на снимките.
Караваната изглежда слънчева и просторна. Лично на мен като разпределение и детайли ми хареса. Не видях банята отвътре, но предполагам , че е с отделна душ-кабина. Това че мивката е изнесена отпред е интересно хрумване. Така спалнята е по-отворена и дава повече вътрешен простор.
Лично аз съм голям фен на котлони и мивка покрити със стъкло. Това е едно от нещата на които задължително държа, единствено ми се видяха малко сбити във вътрешната половина на плота. Хладилника не е голям, но е с голяма камера и много функционално организирани полици. Съчетанието на интериорните цветове - светло и тъмно е много добре направено. Само за стъклената витринка не разбрах как точно се затварят вратичките и няма ли да е проблем да има вещи в нея по време на път.
Спирам до тук че много хвалебствено стана. Embarassed
krisoo

МнениеПуснато на: Нед Ное 19, 2017 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

loveforever#

Беше много изчерпателна, благодаря за мнението, а за въпросите ти и аз не знам ... за витрината и т.н. Банята е нормална с душ да

темата е затворена по желание на автора
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Марки, модели и разпределения, избор на кемпер или каравана Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети