kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Как го направих аз...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 07, 2017 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

До тук така. Малкото парченце ще е на пантички, но преди това трябва да се справя с десетина непредвидени неща Smile

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Нед Дек 10, 2017 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Масичката започва да се заформя Smile

За чудещите се, цялото усилие е, защото сепарето не е отворено, като на кемпер, а от едната страна е гардероба, от другата кухненския шкаф. Оригиналния размер на масата, необходим за под спалнята и за нормално хранене и квото друго на 4 човека, създава доста неудобство при сядане и ставане, а реално го използваме в много малка част от времето. Пробвах с по-къса масичка, но идва перманентно малка, което не е добре. Та така Smile

Разбира се, сблъсках се с очаквани проблеми, като този. Мъничко не стига на късото плотче да се вдигне над другия заради наклона на предната стена на караваната.

Но на кой му пука, като по-умни хора са го измислили... Smile

Кристиян, ти си наред Smile Утре идвам, въпреки, че имам чувството, че точно тези ги няма в наличност Sad

Боже, трябва да си подарим нова дамаска за нова година!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Нед Дек 10, 2017 4:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако правилно съм разбрала масата е резната за да се ползва предимно в късия вариант, а при нужда се разтяга и пада отрязаното парче, което я удължава до първоначалния размер.
chicken

МнениеПуснато на: Нед Дек 10, 2017 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ахъм. Както и за под спалнята, че си ми трябва основа със съответните размери. Или допълнителна дъска
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Нед Дек 10, 2017 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дръжки! И с тези пантички няма да стане Sad Явно само ще се слага и маха това парче... Всъщност ще намеря начин да става рафтче над масичката, под прозореца Smile
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Нед Дек 10, 2017 7:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На почти всички разтегателни маси панти няма. Така, че може и без панти. Аз в подобна ситуация само бих сложила по някой и друг магнит отдолу, че да не хлопа парчето понеже е по-малко.
chicken

МнениеПуснато на: Нед Дек 10, 2017 7:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега се чудя и дали не е малко това 15 сантиметра свиване, като можеше и доста повече, но от друга страна пък е достатъчно, за да ми е удобно сядането...
Върнете се в началото
petkovic

Местожителство: B.G. Асеновград

МнениеПуснато на: Нед Дек 10, 2017 9:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мислил ли си какво ще стане ако скосиш ъглите на масата. При тази маса няма да стане, може би при нов плот от еталбонд
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Пон Дек 11, 2017 1:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, това беше първата идея. Но така получавам повече. Дето му се вика, сега и табуретка ще трябва да си замъкна, че да си я слагам под краката. И добре, че и булсатската чиния не подарих, че и телевизия ще ми се пригледа, пък накрая сигурно ще оставя караваната за три месеца на Градина Wink Не, това последното няма как да ми се случи Smile Не три месеца, ами и една нощувка Smile
А защо да не става скосяването на този плот?
Върнете се в началото
Ice Man

Местожителство: Russe

МнениеПуснато на: Вто Дек 12, 2017 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имам решение на твоят проблем - просто използвай асиметрични панти за малкото парче. Ще се опитам да ти обясня. Слагаш панта с формата на "L". Плота си е хванат за "_" на пантата, а самата панта се върти около горната част на "I"-то. Важното е "I-то да е по-дълго от дебелината на плота ти. Така при вдигане нагоре на малкото плотче спокойно ще може да си мушнеш големия плот отдолу. За мен "казвам за мен" решението е лесно и изпълнимо Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Вто Дек 12, 2017 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предполагам имаш предвид като втората панта от картинката горе? Поне на бърз поглед и набързо представяне на тази тема, че съм с поялник в ръка Smile
Всъщност, хвърляйки втори поглед, виждам, че просто ми трябва по широка панта, която да се монтира така, че да щръкне с 5 мм нагоре и ще се получи без други магии. С тези панти няма да стане, защото ще избягат дупките. Единствения проблем ще е, че при затворено положение ще стърчат малко височко две пантички между летвичката и плота. В края на масата няма да е проблем, а може и да се заформи добре с някоя дървенийка отгоре...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Страница 19 от 19

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети