kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Нещо полезно за колегите с деца
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rozovslon

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 12:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бъркамеш не с друго лице, Делчев.
И ти се извинявам, че си се разпознал!

И все пак: Добър опит да се измъкнеш!

Ама речена дума, хвърлен камък...

Нъл'тъй?

Боли ли когато чуеш истината?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

1 - не си ми интересен
2 - не те "Бъркамеш не с друго лице" - каквото и да значи...
3 - Чичко Гугъл има достатъчно снимков материал и помни много :
http://bulti.forumn.org/t59-topic
http://datajumanji.snimka.bg/travel/www-camper-club-net.381462.12805476
https://www.lex.bg/forum/viewtopic.php?f=10&t=57792&start=40
4 - не смятам да ти отговарям повече .
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Както кажеш...

Важното е да си вярваш!
Върнете се в началото
NikolayK

Местожителство: Гърция

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 1:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Още двама като се сдърпат и ще стане темата с най-много независими един от друг скандали без да имат общо с темата.
Момчета , хайде да цапаме по-малко.Без спам не може ,но тук тема не остана ,а само спам и то от онзи неприятния.
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 1:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Данаил Делчев написа:
Слоне , не мислиш ли че ставаш банален с принципа си на действие - "На всяка манджа - мерудия". Това ,че в твоя кемпер не се чува телевизора от шума на двигателя не е причина да се изказваш кой как си изолира децата. Искам да те видя как с малки деца минаваш 1000 км на ден (защото аз и още няколко човека го правим) и тогава да се изказваш по въпроса.

Към Модераторите

Не мислите ли че вече отдавна е минал момента когато Розовия трябваше да последва datajumanji ???

В този форум модератори няма, а някои потребители са в голяма грешка, ако смятат, че могат да използват евентуални мои действия за уреждане на свои лични сметки.
chicken

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи, айде да не се вадят от общото откъслечни реплики и да се правят изводи кой как си гледа децата. И кой къде е в "този спорт". Което за мен е начин на живот и мога да се обзаложа, че с каравана от една година съм много по-напред в материала от доста стари кемперисти. Защото така съм роден и закърмен, дето му се вика.
Та темата е за детски филмчета и в частност въпроса със звука. Дваш ли си сметка, слоне, че по време на път, особено с каравана, няма много варианти за занимаване с децата. Пробвай да седиш няколко часа изчекнат наобратно на седалката и да правиш разни неща с тях. Има си граници. Филмчетата са един добър вариант децата да не се мъчат толкова по време на пътуването. Щото, ако не ти е ясно, че се мъчат, не знам въобще защо се обаждаш. И даваш ли си сметка, че когато пуснеш филмчета на децата, не ти ги изолираш, а те теб. И т.н. и т.н....
Иначе аз в караваната телевизор нямам и няма и да имам. Никой от нас няма нужда от това, защото се занимаваме със себе си. Само в студения сезон вечер пускаме по нещо за гледане на децата преди заспиване.
Та я доразвий темата за спорта, че не ми е ясно какво точно имаш предвид!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
kvp155

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина интересна тема се получи, не стига че е с продължение, ами и все повече истини излизат на яве. До едно време си мислех, че аз съм проблема в нея, а то се оказва не съвсем така. Все пак бих помолил участниците, да попиват повече от апелите давани във форума и да правят като мен. Аз в събота и неделя намерих време да се занимавам и с две различни неща: Първо - оглеждах се в огледалото, дълго се оглеждах ... и накрая разбрах защо Мечков ме приканва да се огледам – бил съм за подстригване. Щом го осъзнах, веднага отидох на фризьор и ликвидирах проблема. Второто, обаче ми отне повече време – цял час писах в Гугъла името си и все едно и също излизаше за мен – долен лицемер! Това съм аз! Вярно, че информацията е от едно лице от нашия сайт, щото аз другаде не членувам, но все пак и това е добро просветление. После писах името "Любомир Мечков", и наистина човека се оказа прав, ние сме на различни планети. Той е извънземен - магистър е по психология; притежава Премиум представителство на реномирани марки съоръжения с гаранционен и извънгаранционен европейски сервиз; технически е изключително подготвен във всички области; и не на последно място е изключително добър рали състезател, печелил всичко, което може да бъде спечелено. Да не говорим за огромният му форумен опит за безпогрешно разпознаване на всенародните врагове като мен или като всеки, който е решил да го критикува за нещо. Или с две думи – това е един истински стойностен човек. Така изведнъж ми дойде и второто просветление – Вече винаги ще вярвам на Интернет! Даже и на себе си ще спра да вярвам, преди да се е произнесъл Нета.

Поздрави,

Лицемер Лицемеров

пп Какво значение тук имат някакви си деца и спокойствието свързано с тяхното присъствие. Темата беше за филмчета и още с второто си мъничко постче беше ликвидирана. Продължението впоследствие е освен нелепо и много поучително … за някои. Аз не съм между тях. Аз попивам.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2018 12:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да фанеш да поолабиш малко, че не се търпиш. Ако си търсиш поле за изява тук, по-добре ходи на цирк, ставаш идеялно за някоя главна роля...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kvp155

МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2018 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ооо, ти възкръсна, беше скучно без теб. Господи.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пон Яну 08, 2018 8:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Ооо, ти възкръсна, беше скучно без теб. Господи.

Дааа, току що се приземих от Олимп ! Ма мноо мухи тука бе, баси досадата... Горе не беше така...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
harlekin

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2018 2:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, как мога да се сдобия с въпросните филмчета?
Темата започна чудесно, но не знам защо се превърна в хранилка.
Поздрави.
Върнете се в началото
grema

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2018 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

harlekin написа:
Здравейте, как мога да се сдобия с въпросните филмчета?
Темата започна чудесно, но не знам защо се превърна в хранилка.
Поздрави.

Пиши на лично на Любомир Любенов, той ги има.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Пет Фев 16, 2018 8:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Отдых в Европе с детьми - карта интересных мест

http://avtotravel.com/Forums/Travel-The-World/Cities-and-POI/%D0%BE%D1%82%D0%B4%D1%8B%D1%85-%D0%B2-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5-%D1%81-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%8C%D0%BC%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8B%D1%85-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82/
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети