kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Хайде на ски ! ... ***
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 5:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз разбирам, че ти не разбираш, че нищо не разбираш, пък си мислиш, че разбираш Idea

И, все пак те разбирам, ама като един диагностик, не като друго. Един съвет - научи се да пишеш грамотно. Пълен член не е само микрофонът ми за оплакване. Idea Mim Голям началник, па уеко неграмотен...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kvp155

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Винаги се радвам когато имам макар и малък принос, за излизане на яве на истинската същност някой.

Успех. И с диагностиката и с микрофона.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 5:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Винаги се радвам когато имам макар и малък принос, за излизане на яве на истинската същност някой.

Успех. И с диагностиката и с микрофона.

Написа неграмотният самотник Laughing Laughing Laughing Остани си с кюфтенца на очички, така ти е по-добре ! Поне ти е една идея по-спокойно. Мани ме мене, разкри ми цялата "същност". Е, леко си неграмотничък, но пък си истински форумен герой ! Но не завършен, мини малко на опреснителен по граматика, че иначе се излагаш. Нали тук е мястото да се "разкрием", пък пунктуационно и граматически не си мръднал от 2-ро отделение. Баба е учителка по Български език и Литература, мога да похоратя с нея да те ограмоти малко Idea Laughing
Върнете се в началото
kvp155

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато човек се оака, около него започва да мирише, и колкото и да замята с фекалии другите, това не му помага особено. Но ти продължавай, това ти се отдава най- много.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 7:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Шегаджия. При това оакан. Когато четеш, сричаш ли?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети