kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Къмпинг Александруполис

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pezz

Местожителство: Твърдица

МнениеПуснато на: Пон Апр 16, 2018 8:19 pm    Заглавие: Къмпинг Александруполис Отговорете с цитат

Ето,че дойде време за първия ми излет с караваната.Но по това време на годината (30 март-02 април)няма много варианти за къмпинг.Та решихме да отидем с жена ми в Александруполис.И така след 4 часа път пристигаме в къмпинга.На рецепцията служителя ми подава карта с номер на паркомясто 41.Взе ми личната карта и ме прати по-живо по-здраво.Следвайки табелките намерихме мястото.Снимка от пристигането.

И Започна настаняването.Местата са хубави,големи,има ток на всички.Само,че 10м.кабел не ми стигна и понеже забравих да си взема удължител се наложи да вкарам караваната по на зад.Следва борба с фотцела,който се оказа една идея по голям от колкото ми трябва.Ама ще върши работа,къде по дяволите да търся точния размер.

Като го поизпъна малко ще върши работа.

Въпроса с водата обаче се оказа по сложен.Маркучи имаше навсякъде, даже и кранчета си имаха,обаче вода не тръгна.Бягам при рецепциониста,който беше забил глава на бюрото и сладко дремеше и след като отворих вратата подскочи като ощипан.Казвам му-вода няма.
-А... вода,тоалетна и душове до таврната-отговаря сънения служител и ме отпраща.
Предположих,че заради зимата са спрели водата да не им се напукат кранчетата и маркучите.

Ето тука вече сме разпънали катуна.
Къмпинга ми хареса,като за извън сезона.Таверната обаче изглежда е доста посещавана

Събота вечерта музиката се чуваше до към 1,00 часа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
pezz

Местожителство: Твърдица

МнениеПуснато на: Пон Апр 16, 2018 8:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Още първата вечер посетихме въпросната таверна.Това беше в петък.Тогава нямаше хора и силна музика.Персонала беше много любезен.поръчахме си калмари,бяха много вкусни.
Като цяло къмпинга ми хареса.Има супермаркет,който работи само лятото.Има си място за изхвърляне на химическите тоалетни.Цената е 25 Е на вечер.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
ilkomuhata
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Апр 17, 2018 7:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bravos thumb up
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети