kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Малко помощ за тази каравана моля
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Марки, модели и разпределения, избор на кемпер или каравана
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NikolayK

Местожителство: Гърция

МнениеПуснато на: Пон Апр 16, 2018 11:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип англичанките гният около трите предни прозореца.Провери дали стените около тях не са "меки".Мен също не ме грабва разположението.На къмпинг баня и тоалетна няма да ползваш в караваната,защото има стационарни.Това си е загуба на място в дъждовните дни.Явно обаче ви е харесала,просто искаш да чуеш и други мнения за подкрепа.Не бързай с покупката.Поспете на едно легло в къщи и тримата няколко дни и тогава вземи решение.След покупката на подобна придобивка винаги има загуба при продажбата.Успех в избора!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
ogromnii

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Вто Апр 17, 2018 11:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако ще е само за стационарно ползване гледай да има хубав форцелт. Така или иначе живота е във или пред него Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
disco дядо Петьо

МнениеПуснато на: Вто Апр 17, 2018 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде малко и от мен като човек който е “унищожил” шест каравани от много акъл и сега собственик на три кемпера пак от много акъл. Казваш “първата” каравана значи ще има най- малко още една. По- добре не купувей заради бюджета защото правиш компромис с качество и най- вече с удобствата.Още на първия месец ще усетиш че си сбъркал и започват набутвациите особенно ако ти хареса тоя начин на живот.
Колкото до “ англичанката” ми тя няма нищо .Не видях баня,тоалетна,една фурна,хладилник и две места за спане.KIP а виж ако е добър като консрукция по- бива. Колега много трудно се продава после такова компромисно чудо на разбирачи. Аз моите трудннно успях да ги “ продам” на разни пчелари,тютюнопроизводители и овчари.
Така че брой от сега ,компромиса води до загуби.

Въпреки всичко, успех в начинанието.. hammer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
naydenov1969
Клубен член с палатка
Клубен член с палатка

Местожителство: BG- Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 19, 2018 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Някак си и аз не мога до го обясня но с тази каравана сте тръгнали във грешна посока Exclamation Ама много погрешна! Ето още едно мнение Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
templier

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 22, 2018 1:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря на всички!
miteo

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон Апр 23, 2018 1:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей
От една страна тази каравана е непрактична. На мен ми се е случвало да прекарвам време на къмпинг с чести валежи и без разпъване на форселт, т.е. тотален релакс в караваната - и докато моята девойка си спи сладко на спалнята, аз си седя на сепарето , пия кафе, цъкам си на лаптопа и се наслаждавам на дъжда. Та моя личен съвет е да си търсиш с две седящи/спящи групи.
От друга страна пък става наистина само за спане, т.е който не спи - трябва да щъка навън, докато останалите спят . А ако искаш или ако се налага от време на време да се храните вътре - то упражнението "трансформиране на диваните с масата в спалня и обратно" много бързо ще ти дотегне.
Успех.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Марки, модели и разпределения, избор на кемпер или каравана Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети