kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Смяна на потребителско име
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> За клуба и форума
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Нед Яну 10, 2016 9:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само моята молба остана незадоволена. Моля ,нека да съм анонимен. Никой да не ме знае, да се изказвам авторитетно ,да наричам останалите комплексари, идиоти и чипоносковци.... Да мога да си сера и псувам на воля . Сменете ми името на l.dof
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 10, 2016 9:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
Само моята молба остана незадоволена. Моля ,нека да съм анонимен. Никой да не ме знае, да се изказвам авторитетно ,да наричам останалите комплексари, идиоти и чипоносковци.... Да мога да си сера и псувам на воля . Сменете ми името на l.dof

Ако желанието е сериозно, а не майтап то моля за потвърждение за деактивация на настоящия потребител vladostanimirov и за създаването на нов такъв към регистрационния мейл - l.dof.

Длъжна съм да поясня, че правилата за писане във форума са еднакви за всички и нямат отношение към това какво точно е избраното потребителското име. Също така веднъж деактивирано дадено потребителско име остава във форума със всичката си история до момента и няма опция в бъдеще да се активира или да да се регистрира наново.
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Нед Яну 10, 2016 10:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Размислих. Ще си регистрирам нов потребител ,както Ицето от Карлово ,rozov slon и lorem и ще си кръщавам чебурашки, чипоносковци, неудачници и комплексари когото си искам. Така ,ако някой се усъмни ,от моя си профил vladostanimirov ще мого възмутено да заявявам ,че нямям нищо общо.И ще искам да ми се купува риза .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DaniKat
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Нед Яну 10, 2016 10:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

laugh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Бат Жоро и Мери

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Яну 10, 2016 11:01 pm    Заглавие: за клуба и форума Отговорете с цитат

Дани , благодаря ! Вече сме с истинските си имена .
Владо , вече знам как става номера със смяна на името . Очаквай скоро друг дразнител !
Върнете се в началото
Ангел и Гергана 2000

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2016 12:45 pm    Заглавие: Смяна на потребителското име Отговорете с цитат

Здравейте.Нови членове сме във форума и бихме искали да поставим едно и помежду имената и потребителското име да бъде "Ангел и Гергана 2000"
Благодарим предварително за услугата.
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2016 1:56 pm    Заглавие: Re: Смяна на потребителското име Отговорете с цитат

Ангел и Гергана 2000 написа:
Здравейте.Нови членове сме във форума и бихме искали да поставим едно и помежду имената и потребителското име да бъде "Ангел и Гергана 2000"
Благодарим предварително за услугата.

Готово
FIFILOTA

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2018 11:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте. Как мога да си сменя потребителското име?Искам да бъде изписано ма кирилица.
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Май 15, 2018 8:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Във форума няма възможност за променяне на потребителските имена. Ако желаете да ползвате различно потребителско име може да пуснете заявка за нова регистрация, след което досегашния профил да се деактивира.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> За клуба и форума Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети