kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Подходящо място за диво къмпингуване на южното черноморие
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2018 8:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Що бе?! Найл ли отгога се оглеждам някой да ме учи на риболов. Ей тъй, докато си пия ментата. И ей го, виртуална класна стая Smile

Не съм много добър, но предлагам бартер.
Риболов срещу коктейли.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2018 8:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Още хич ме няма в колтейлите, въпреки, че правя страхотен Маргарита и почти толкова страхотен Блъди Мери, ама съм започнал да се ориентирам, че бирените работи нещо се отекоха в Софето. Вече имам само 93 варианта в наличност с тенденция за още по бързо свиване.
А, да, белия ми руснак е уникален! Тайната е да не слагаш индийското орехче... Smile

А от рибата най обичам цаца...
Коктейли и риба...! Въх! Това само на Слънчака може да стане Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2018 8:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявай, че проявих слабост!
За да не го рисувам, предложих - уча на риболов, а ти на коктейли.
Ама вечи ни щъ!
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2018 9:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е па за това говоря! Без да го рисуваш. Ама да беше казал, че за теоретични занятия говориш, че и аз да не проявявам интерес.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
ogromnii

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Съб Май 12, 2018 5:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сещам се за поне 2 места за диво стоене на юг, едното е между Царево и Варвара в треволяка, може да се паркира кемпър, другото е преди Резово, за палатка. И на двете места няма плаж. Никога не съм виждал хора там, достъпа е кофти и не е интересно. Между Градина и Рибката също има безплатна гора, но е популярно, в сезона е осрано и озвучено, а август и водата е обилно наторена Wink

А така и не уточнихте, а на мен ми е прелюбопитно - попче и цаца едно и също ли е? И евентуално колко голямото попче престава да е цаца? hammer
Върнете се в началото
ogromnii

МнениеПуснато на: Съб Май 12, 2018 6:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.google.bg/maps/@42.1409066,27.8963988,614m/data=!3m1!1e3

https://www.google.bg/maps/@41.9958571,28.0340712,2461m/data=!3m1!1e3

https://www.google.bg/maps/@42.4081823,27.6642267,1223m/data=!3m1!1e3

Не успях да направя линковете коректни, но при преминаване към "сателит" се вижда за къде става дума...
Върнете се в началото
peterco

МнениеПуснато на: Съб Май 12, 2018 7:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Над попския плаж до ония циментирания кимизарник има плаж, 3-4ма души най- много на плажа, но ... не става за къпане. Водорасли и камънаци.
На 100м. от миналата година ще стопанисват едно плажче, уж го чистиха миналата година и направиха някакво кръчме в дерето. Там по може човек да се поплацика.

Пътя е прилично равен, неасфалтиран. От няколко години спират по един или два кемпера там за по 4-5 дни. Не правят мизерии след себе си и никой не ги закача.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chicken

МнениеПуснато на: Съб Май 12, 2018 8:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Въх, сега видях, че ми няма бунгалата в Мичурин, около които израстнах! Над Попския плаж...
Продължавам да залагам на Варвара. След Гъбките има готино местенце за топване... Ако на плажа е пренаселено.
Тъжно южно черноморие... Sad
Върнете се в началото
peterco

МнениеПуснато на: Съб Май 12, 2018 8:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Миналата година смляха още няколко лагера... нямам идея дали тази година ще има поне един, за да разказва за онова прекрасно време на запивки, игри и смехове с напълно непознати хора и деца...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
grema

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2018 2:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Tripio92 написа:
Нека кажем място без тълпи от хора и да е безплатно .

Всички търсят такова място, но без тълпи от хора само извън сезона.
Относно Перла бях за 5,6,7 май тази година там. Бяхме 3 каравани и 5 кемпера. Супер тихи хора. Но промоцията за перла свършва тази седмица. Пък и да споделя наолко беше чисто:

ogromnii

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2018 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На някой от караванджийте/кемпъристите хрумна ли му да събере така грозните найлончета и да ги изхвърли със собствения си боклук? Или по презумпция се приема че Перла=Перловска? Любопитно ми е?
Върнете се в началото
grema

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2018 6:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да хрумна ни. Жена ми направи една бърза оборка ,една огромна метровска чанта с разпилени боклуци (много спринцовки с игли също) и го изхвърлихме на "Бегликташ" на контейнера при входа. Но за съжаление аз не бях със самосвал и овена от водата миришеше много зле.
ogromnii

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2018 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Свалям шапка Cool
А някой от другите?
Върнете се в началото
grema

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2018 7:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не зная , ние тръгнахме рано да разгледаме бегликташ. Горе на една поляна огромно количество цигани с един тир превърнат в сцена и група с китари, кларинети и синтезатори се радваха на живота. Бусове, шатри, коли абе живот си живееха. Ние разгледахме тракийското скално светилище и си тръгнахме.
bamze111

МнениеПуснато на: Чет Юли 05, 2018 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

сбъркал си форума тука си говорим за готвене Smile))
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети