kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Вашите съвети и опит за Аutostar Аryal 7
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Марки, модели и разпределения, избор на кемпер или каравана
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
БаткоМи

МнениеПуснато на: Нед Юли 01, 2018 11:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой ползвал ли е такъв "Индикатор за нивото на газ - пропан бутан в газови бутилки "

Доста се чудех дали работи - та да ви питам Question
Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
БаткоМи

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2018 1:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Така и не разбрах дали "работят" тези магнитни стикери - светят в различен цвят, но ... Ще меря с кантарче, по съвет на колега срещнат на язовир Искър Embarassed

Имам нова питанка за консумацията на ток от хладилника, който е пуснат да работи на ГАЗ през нощта hammer В 5 сутрин, сваля акумулатора на 10,5 Волта? Не е нормално, само управлението и вентилаторите да смучат толкова??? А през деня се качва сравнително бързо до 13/14 Волта Rolling Eyes Question Question
Но вече мачовете свършиха (приемам поздравления, макар и да знам, че повечето сте били за Хърватия cry ) и може да се видим на някое хубаво местенце, да ми отворите очите за това, онова camper
Не смея вече да стъпвам по поляни - като са мокри, дядо кемпи буксува на мократа трева като луд Sad , а клоните дерящи горе, ме отказаха от обновяване на външния вид Rolling Eyes
Да, опита учи, но вашите съвети могат да ни спестят доста ядове Laughing
cheers vine
Върнете се в началото
БаткоМи

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2018 3:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Намерих моя модел хладилник и не е от най-евтините Thetford ? Излиза, че можел да работи на газ и без ток (май с батерии)? Но какво ще върти вентилаторите?

За да можете да ми помогнете (който желае) ето как изглежда
"
Чекмеджето над него в което са вилици и лъжиците, се нагрява яко?
Не е стар, скоро е сменен и не разбирам Question Като го изключа, акумулатора си е добре - пада, но малко Rolling Eyes
Върнете се в началото
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Чет Юли 19, 2018 4:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На хладилника му трябва малко ток за да работи, но му трябва все пак и затова е предвиден и авариен режим с батерии.
И вентилаторите не са сериозен консуматор, така, че темата започна със състоянето на акумулатора и ще продължи с неговата подмяна Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
БаткоМи

МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2018 12:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Това "чудо" за какво беше hammer
Aldi_malak_panel
Антон (Димбо) ми бе казал, но тогава главата ми бе запалена заради термо датчика който бях сложил в кутията с поялниците (логично) и който не намирах, и не помня какво ми бе обяснил hammer
cry
cheers vine
Върнете се в началото
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Пет Юли 27, 2018 7:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Управлява ти вентилаторите на хладилника.
По-стар модел на това http://www.mazzucchelliandpartners.eu/cbe/en/p292/
Имаш автоматичен и ръчен режим с настройка на температурата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
БаткоМи

МнениеПуснато на: Съб Юли 28, 2018 7:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря! Сега е точно както на картинката - нищо не свети и копчето е в средата - нито на М, нито на А (което вероятно е автоматично Embarassed ) и май нищо не управлява? Ще се пробва в реални условия - сега като благодарение на "mulenceto" знам какво да чакам.

Вратичката на фурната (която така и не сме опитали в действие) се отваряше във време на движение, при особено дълбоки дупки. Опитах да стегна клипса и hammer го счупих hammer

В Англия намерих, но далеч. Та ако случайно някой има - заменям за шише добра ракия, или пари Mim
smiley cheers beer
Върнете се в началото
БаткоМи

МнениеПуснато на: Вто Юли 31, 2018 8:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Причината е открита и отстранена, и се оказа, че стария ми акумулатор си е бил добре hammer Вече изрязах място за новия и съсипах кутията отговаряща на стария, та ще си ползвам новия, който е 160Ачаса ( с 20А/ч в повече) и по свеж. Другия все пак е на 4 години.
Та сега съм готов за лятото, но него нещо го няма Mim
ill fingers cheers vine
Върнете се в началото
mulenceto

МнениеПуснато на: Вто Юли 31, 2018 12:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А нещо повече за причината?
Утечка ли имаше?
Върнете се в началото
БаткоМи

МнениеПуснато на: Вто Юли 31, 2018 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mulenceto написа:
А нещо повече за причината?
Утечка ли имаше?

Някаква система за задно виждане и други "екстри" като пращане на СМС на ченгета при опит да се влезе. Естествено абонамента е прекратен, а и невъзможен от други държави (мисля) В опит да го настроя да не ми крещи, че съм на метър от нещо си, го поразбрицаха още повече и ... Не разбирам, защо е на този акумулатор, но ... Ще я сменя, там. Сега ползвам само задното виждане, когато реши да работи, но го пускам и спирам ръчно.
cheers vine
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Марки, модели и разпределения, избор на кемпер или каравана Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети