kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Чиста вода около Бургас и Сарафово
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ico__78

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 9:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявайте "Старо оряхово"
Тоз АВЕРА МИ вече незнам на кого пише (шашнах се)
Къв опел за мен ли беше
Нищо не разбрах
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kvp155

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 9:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Драги, мили и премили Розко, ти в една друга тема сподели, че контактуваш само с качествени хора, каквито тук според теб няма, та от тогава ми е интересно: Ти качествен човек ли си? А иначе задълбоченият анализ е нищо за всеки, който не го разбира, но споко, ти не си от тях.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
ico__78

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 9:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахааааа РОЗКО
Супер
Време е за забавления
Но наистина след Горица преди Бяла (Варненска) има доста местенца
Няма как да Ви пусна снимки не съм по тези неща, просто си го изживявам
спомена е в главата
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Скъпи Розко,

Сигурно много те затрудни въпросът ми и не можеш да намериш отговора му в нито една книга, от онези купища и вагони дето си прочел, та специално за теб си направих труда да изпиша профилите на хората с които си се скарал, нагрубил или просто конфронтирал през последните месеци. Сещам се основно за някои: Trifonov, chicken, Данаил Делчев, ico__78, mulenceto, vladostanimirov, ilkomuhata, Pol, jororib, andreisto, ogromnii, DaniKat, sampo и разбира се Любомир Мечков, с който странно, но както се плюехте и изведнъж станахте големи приятели. Сигурно е и друго, че „от как си се метнал у форума“ е имало поне още 400-500 човека, с които се е случило същото и за които може би вече не помниш, щото е присъщо за породата ти, та хорицата вече са спрели да пишат, а ти победоносно продължаваш нататък с другите които все още пишат, пък накрая - който оцелее, оцелее. Вероятно оцелелите няма да са много и сигурно такава е целта на собствениците на този форума, щом допускат всичко това да се случва, но по-важното е, че ти със сигурност ще оцелееш. Щото нали знаеш кои организми ще останат и след атомна атака – хлебарките драги, хлебарките!
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 11:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Драги, мили и премили Розко, ти в една друга тема сподели, че контактуваш само с качествени хора, каквито тук според теб няма, та от тогава ми е интересно: Ти качествен човек ли си? А иначе задълбоченият анализ е нищо за всеки, който не го разбира, но споко, ти не си от тях.

Аз такива твърдения никога не съм навеждал!
Не споделям с хора като теб, което е съвсем нормално, с оглед личността ти.

Относно тъжните ти и миловидни призиви, вопли, стенания и мераци, те уведомявам, че си объркал адресата.
Не ме привличат мъже, така че обръщенията драги, мили и премили към партньорите ти с големите презервативи, нъл'ма разбра...
======================================

Сега по темата:

Ще сподели ли Величко ЖиПиЙес координатите та нуй хубул мести или няма?

Туй е въпроса...

Щото такъв качествен човек, с принципи, авторитет и всичко, няма как да не сподели с простолюдието или греша?
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мили розовичък, сладурански пухчо,
Вероятно ти е убягнал въпроса, затова пак ще го повторя: Ти качествен човек ли си? Вероятно и от остатъка от текста нищо не си разбрал, затова ще постъпя като теб и леко ще го оцветя:

Скъпи Розко,
Сигурно много те затрудни въпросът ми и не можеш да намериш отговора му в нито една книга, от онези купища и вагони дето си прочел, та специално за теб си направих труда да изпиша профилите на хората с които си се скарал, нагрубил или просто конфронтирал през последните месеци. Сещам се основно за някои: Trifonov, chicken, Данаил Делчев, ico__78, mulenceto, vladostanimirov, ilkomuhata, Pol, jororib, andreisto, ogromnii, DaniKat, sampo и разбира се Любомир Мечков, с който странно, но както се плюехте и изведнъж станахте големи приятели. Сигурно е и друго, че „от как си се метнал у форума“ е имало поне още 400-500 човека, с които се е случило същото и за които може би вече не помниш, щото е присъщо за породата ти, та хорицата вече са спрели да пишат, а ти победоносно продължаваш нататък с другите които все още пишат, пък накрая - който оцелее, оцелее. Вероятно оцелелите няма да са много и сигурно такава е целта на собствениците на този форума, щом допускат всичко това да се случва, но по-важното е, че ти със сигурност ще оцелееш. Щото нали знаеш кои организми ще останат и след атомна атака – хлебарките драги, хлебарките!
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 1:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Вероятно ти е убягнал въпроса, затова пак ще го повторя: Ти качествен човек ли си? Вероятно и от остатъка от текста нищо не си разбрал, затова ще постъпя като теб и леко ще го оцветя:

Скъпи Розко,

Слади,
направо си ме сваляш...моля те не се аби...

Всички тие твои твърдения са голословни и особено в частта с 400-500-тях чиляка.
Как пък ги сметна?!
Ама съм свикнал с таквиз екземпляри, дето мяткат в внушения от сорта 400-500 кила минимум и се надявам, че твърдяното е вярно.

Човек вижда колкото знае.
Гьоте

Повече не ме занимавай със себе си!
Търси си хора с твоите интереси...

Smile
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:
kvp155 написа:

[color=red]Скъпи Розко,

Слади,
направо си ме сваляш...моля те не се аби...

Всички тие твои твърдения са голословни и особено в частта с 400-500-тях чиляка.
Как пък ги сметна?!
Ама съм свикнал с таквиз екземпляри, дето мяткат в внушения от сорта 400-500 кила минимум и се надявам, че твърдяното е вярно.

[size=18]Човек вижда колкото знае.
Гьоте

Повече не ме занимавай със себе си!
Търси си хора с твоите интереси...

Smile

Това не са твърдения, а предположения. Вероятно знаеш разликата, или пак бъркам?!
Но иначе, добър завършек на вечерта. Хайде чао и от мен, пък като се видим ще те погаля там където очакваш.
И хубаво е да прогледнеш. Гьоте.
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Знаех си, че ме свляш...
Това ми беше изказването
==========================

Но нека не разводняваме темата!

Всички чакаме Величко да се изкаже.

Докажи, че си пекан, съпричастен, качествен, свестен и добър!!!
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласявам се винаги с жените до мен. Затова Да, нека изчакаме Величко да се изкаже.
Върнете се в началото
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 8:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Розов сподели с кого и от кого ти е разрешено да споделяш само ???
А на Фанари аз изобщо не съм се крил ,а ти се криеш явно ,още преди да тръгна те питах къде ще си Ти,че да дойда да се запознаем ! Ти не искаше да кажеш къде ще си!!!
А като си ме видял що не дойде да се запознаем?? Аз се запознах с всички българи които бяха там ,дори и с два холандски екипажа ! Така че не се оправдавай като.....!
А относно джантите щот съм “гъзар“ !!! long nose
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Trifonov

Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 10:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако мен ме оплюеха толкова хора, щях сам да изчезна. Но явно, от това се храни Розовия. Не го разбирам това поведение, но вероятно и психологията няма да може. В живота, повечето идиоти, служат за забавление, остава да се забавляваме.
rozovslon

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За координатите кажи, недей да разводняваш с разни квартални куртоазии.

Кажи координатите...
Щото какво ще си помислят за теб, а?

Ай чиститу!
Върнете се в началото
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2018 7:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.kemper-club.com/forum/ = Сто баби - вечно дрискащо бебе.

"Баба" Дани е дето трябва да се погрижи, ама ......... психологията и нея няма да разбере явно, да си съсипва частната инвестиция и доверието с толкова много хора, заради този.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
ico__78

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2018 11:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееееее! Защо така говорите за АВЕРА ми. Вече взех да си мисля, че взима процент от написани съобщения против него, ама както казах "кой как си си вади парите си е негова работа"
thumb up Bravos
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети