kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Какъв тягов акумулатор?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Уреди и къмпинг оборудване
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tedi_i_rado

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Авг 10, 2018 12:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Помощ за тягов акумулатор.Ще си взимам акумулатор за кемпера ходих на два магазина и ми предлагат за най-добрър и надежден тягов Банер 100 А.Имам приятели които ползват стартови такива и казват че са кофти.За тяговите Банери някой ако има наблюдение да каже мнение как са?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
kalinntv

Местожителство: BG,Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 10, 2018 8:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз купих Vrla Mhb MM100-12 - 12V/100Ah
За две седмици употреба-без забележки,никога не падна под 99%.Консумацията ми е минимала-осветление,зареждане на тел,компютър и ползване на ледогенератор.....Панела,с който го ползвам е 160Wp на Crane,контролер Steca 30
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Уреди и къмпинг оборудване Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Страница 8 от 8

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети