kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Armenistis Camping, Халкидики, Гърция Сарти / Ситония
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
armenistis

Местожителство: Greece

МнениеПуснато на: Вто Авг 05, 2014 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gadnia_metal написа:
а с тези промоционални цени пак ли дават отстъпките по картата?

Здравейте,

Таблицата е с калкулираните цени + отстъпки за съответния период - трябва да представите членската Ви карта при чек-ина, за да получите промоционалните цени! Остъпките са за членове на Клуба и е препоръчително да го споменете още докато правите резервация (но не е задължително)!
Ако имате други въпроси,моля, не се колебайте да ги зададете!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
I.Voykov

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Фев 14, 2015 7:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Отстъпките важат ли и при наемане на Мобайл хоум?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
bate_pleven

МнениеПуснато на: Пет Апр 28, 2017 8:01 am    Заглавие: Да изровя малко темата от пепелта Отговорете с цитат

Да изровя малко темата от пепелта.
Някой имали пресни впечатления за това място, примерно от 2016г сезон?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chicken

МнениеПуснато на: Пет Апр 28, 2017 9:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво точно те интересува? Два пъти за по седмица бяхме там миналата година. На палатка де. След това взехме караваната. И предната година бяхме там. И по предната... Абе като се замисля, май е време да разчупя Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
bate_pleven

МнениеПуснато на: Пет Апр 28, 2017 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Какво точно те интересува? Два пъти за по седмица бяхме там миналата година. На палатка де. След това взехме караваната. И предната година бяхме там. И по предната... Абе като се замисля, май е време да разчупя Smile

Да разбирам че Ви харесва!?
Интересувам се от следния въпрос. Ние сме със собствена каравана и ми е притеснено да ли няма да ни забият в края /грешния край/ на къмпинга.
Ако правя резервация да ли мога да разчитам че няма да съм "леко в тъча"?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mashbob

Местожителство: БГ-София

МнениеПуснато на: Нед Апр 30, 2017 6:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-хубавите места са за палатки. Караваните ги слагат в зона с по-малко или никаква сянка, но до плажа. Има и места в по задната част на къмпинга, отдалечени от плажа, но със сянка. Къмпингът иначе не е лош. Намира се обаче в коритото на планински поток и ако се случи сериозен дъжджовалеж, може да има интересни моменти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
chicken

МнениеПуснато на: Сря Май 03, 2017 7:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз досега съм ходил само с палатка. Спирам отпред и казвам, че искам да се огледам и избера местенце. Те ми казват в кои зони да гледам и си обикалям. Да усетя хората наоколо, атмосферата... Има зони само за кемпери и каравани. Между рекичката и бунгалата. Близо си е до брега. Има зони само запалатки. Поне с такова впечатление останах. Но назад, където е по спокойно, съм виждал смесени изпълнения. Абе като отидеш ще ти кажат, но при всички положения поискай да се огледаш. Ние не правим резервация вече. Но не ходим и август де Smile
Майката му е да няма много гърци около вас. Колкото и странно да звучи Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
стоян70

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Юни 18, 2017 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Таман го харесах и прочетох , че тока е орязан на 860 W ...
Климатика ми е 960W и вероятно бушона ще пада...
Едва ли някой ще ме трае в пиковата жега да побръмча с генератора ???
Те това ме замисли...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Сря Окт 10, 2018 9:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тази година с Косьо, Катето и децата решихме за септемврийските празници да посетим к-г Арменистис. Оказа се доста масово посетен от българи и даже без да очакваме се видяхме и с хора от форума. Много ни хареса. Имаше много примамлива промоционална оферта за двама възрастни и кемпер - 12евро от която не можахме да се възползваме, защото бяхме с децата, които вече не се броят като деца, но при базовите цени и с 30% за клубната ни карта се получи цена от малко под 21 евро на ден.

Бяхме почти до самия плаж, а времето се случи прекрасно - слънчево и приятно топло. Плажа е чудесен, водата уникално синя и бистра и направо се размазвахме там.

Оказа, че има и риба, при това досами брега. Мъжката част от компанията ни ловиха заргани от самия плаж, помежду плажуващите, с което съвсем заслужено си изпросиха забележки по въпроса.

Малка част от улова им, че после не снимах.

Калоян пък, като един сериозно запален млад рибар имаше слука с ей това Маятико (ако не бъркам името)

В къмпинга се видяхме с Боро, който от време на време излизаше за риба. Подари ни едно страхотно Дорадо от което направо си облизахме пръстите, а последния ден, съвсем случайно го хванахме в крачка как майсторски вади ей тая прелест.

Благодарение на Косьо, аз имах честта да се наслядя на една прекрасна крайбрежна обиколка с лодка. Преживяването беше уникално вълнуващо, толкова много красота, причудливи скални форми и девствена природа отдавна не бях вижала накуп. Голям кеф и се скъсах от снимане!
Мерси капитане, задължена съм ти!

Воят на хищника

Под зоркия поглед на мишката

Отнесени от вихъра
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети