kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
На Владо кемпера
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Членство и придобивки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 11, 2018 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Кемперът събира хората, кемперът и разделя хората. Желая ви само първото.

Замисли ме тази максима ... scratching В определена насока дори ми звучи плашещо.

Лично аз винаги съм гледала на кемпера като на нещо положително, като на средство което улеснява живота ми и ми помага да се случват неща, които иначе не би имало възможност да станат. От моя гледна точка той е нещото, което прави живота ми по-шарен, по-динамичен и по-вълнуващ, изпълнен с емоция и трепет, със свобода и настроение. Благодарение на него мога да ида на места на които иначе не бих могла да ида, да бъда с хората с които искам и ми е приятно, да трупам изживявания и спомени, които да ме топлят в моментите, когато ми е тъжно или самотно.

Да, но дали е така за всеки ... ? Какво би станало, ако човека до мен не споделя изцяло моя вкус и интерес? Бих ли могла да направя компромис с това и до колко, защото всяко нещо си има граници ... Къде свършва предела на толерантността и започва сферата на егоизма?

В забързан каданс ми минаха доста от преживяванията, кото сме имали с кемпера. Спомних си както уникални моменти в които буквално съм оставала без дъх, така и семейните дракания и неразбории (да не ползвам по-силна дума). Запитах се колко ли негативизъм мога да понеса и не само аз, защото от хубавото знам че няма насищане, само ти се иска още и още, но за негативното имаме праг на търпимост. Какво ли бих направила, ако един ден жаждата ми за пътуване и нови изживявания се окаже по-силна от приоритетите на половинката и кемпера се превърне в един препъникамък на семейните взаимоотношения ...

Запитах се, но не можах да си отговоря категорично. За сега вярвам, че нещата са постижими и могат да съществуват, но дали не бъркам, дали времето няма да ме опровергае ...

п.п.
Владе, извинявай за лиричното ми отклонение. Ако продължи дискусията в тази насока ще отделя писаното в нова тема.
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Чет Окт 11, 2018 2:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е само кемперът. Има много неща ,които събират ,но и разделят хората. Основни камъни ,които са поставени от произходът на човек, как е живял, какви са били родителите му, какви ценности са се споделяли в семейството му преди да се ожени, какъв е начинът на живот, какво му харесва и какво не. Трудно е да се съберат двама души ,а после и още двама природени , и всичките четирима да имат един и същи поглед върху нещата. Там ,където единият казва : УАУ, друг вижда: ебаси... Нищо чудно и тоя кемпер да замине на пазара. Погледнете го, разгледайте немското мобиле за ценовите нива и ако има някой по-наясно в семейството какво искат всички заедно, моля- не се стеснявайте ,направете ми предложение. Всякакви предложение ,започващи от 37 000 -38 000 лв нагоре са приемливи...Да повторя, че вече е със 170 вата на тавана и няколко атмосфери на задния мост. Shocked Shocked Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Чет Окт 11, 2018 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А после кво ... велюсипеда, самолета, .... вилата ... ?
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Чет Окт 11, 2018 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Лозата , казана, мазата...и ще чакам внуци...
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Чет Окт 11, 2018 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига бе! Млад си още за пенсия.

Виж колко по-добре звучи "поляна, огън, китара ..."
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Окт 11, 2018 3:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, леко плашещо звучи пожеланието ми и много правилно сте разчели подтекста му. Защото в съвместния живот на двама различни индивиди, колкото и да си мислят че си приличат, те винаги ще си останат различни. А за да има хармония между тях винаги единият прави компромиси на другия. Е, нека стремежа и желанието за пътуване чрез кемпер не е причина хората да се разделят, защото единият има потребност да пътува, а другият често симулира такава.

Владо, и аз се извинявам за отклонението. Кемперът ти е много хубав и аз наистина не съм виждал толкова запазен екземпляр на тези години, но повярвай това далеч не е най-важното и съм сигурен, че и ти го знаеш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Окт 12, 2018 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"На Владо кемперът" е супер, днес го видях на живо. Честито Владо и не го продавай, такива екземпляри са само на късмет, който те е сполетял със страшна сила. А тези късметчета не се падат всеки ден Smile
Върнете се в началото
ogromnii

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет Окт 12, 2018 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Владо и фамилия да си го ползват със здраве и щастливо, и да им допринесе за много приятни изживявания!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Членство и придобивки Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети