kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
СПАМЕРСКА ТЕМА- за бъбрене и мнения без място в другите теми
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 49, 50, 51

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gabroveca 2604
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: БГ- ВЕЛИНГРАД

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2018 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колкото някой да не е доволен, Но аз подкрепям войната на Владо. Така трябва да бъде. Отделно, че ако те спре орган на КАТ, те не знаят какво да гледат освен категорията и светлините. Ами газовите уреди и бутилки и вентили?!
Така,че Владо - в перьод.!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2018 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Милчо, леко си в грешка ! КАТ да си гледат само спазването на правилата за движение, застраховка, стикер за ГТП. За иправността на техниките вътре си има органи за целта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ogromnii

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2018 9:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на Станимиров - отличен 7 като в царско време. Искренно. Щото е цар на бюрократите. А въпроса е какво да правим с газта ако не ни провери Органа?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
ogromnii

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2018 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Притеснявам се не за друго, ама ... как да го обясня, едно време бях самоуверен и безгрешен като мечков и розовия слон, после се хванах веднъж в издънка, ама не се брои, но взех да се замислям все пак - не е ли правилно освен моите очи и други да погледнат, ами ако не фокусирам? Угризения, един вид, ама не е лошо да знаеш че не си сам, и друг внимава Wink
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2018 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Статута на газта в караваната е същия като статута и по вили, палатки, къмпинги, домове - битова газ. КАТ и ДАИ не са органите които да следят ти как си пържиш яйцата ,като идеш на къмпинг.
По принцип, да му мислят бензиновите кемпери ,каращи на газ- друг не виждам да има някакви притеснения.... Ама то там и без това си има ред.
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2018 8:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ogromnii написа:
Притеснявам се не за друго, ама ... как да го обясня, едно време бях самоуверен и безгрешен като мечков и розовия слон...)

В грешка си!
Едно време може да си бил безгрешен и самоуверен...

... но сега...БЕЗГРЕШНИЯТ и САМУВЕРЕНИЯТ...

...не се състезавайте вече, той е по-, по-, най-...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2018 10:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ogromnii написа:
Притеснявам се не за друго, ама ... как да го обясня, едно време бях самоуверен и безгрешен като мечков и розовия слон, после се хванах веднъж в издънка, ама не се брои, но взех да се замислям все пак - не е ли правилно освен моите очи и други да погледнат, ами ако не фокусирам? Угризения, един вид, ама не е лошо да знаеш че не си сам, и друг внимава Wink
Добре бе. Аз сега какво общо имам с тази тема и защо, по дяволите ми пишеш фамилията с малка буква? Тук половината сте се събрали ебати неграмотниците... И това все някой да ви е в устата- просто така, за спорта.... Язък, че според един наш общ приятел си пич. Асен Анев се казва. Не ви разбирам. Това да вкарване трети човек в някакъв си ваш си прост спор...
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2018 9:33 am    Заглавие: ВАЖНО ЗА ЖИВЕЕЩИТЕ В СОФИЯ ! Отговорете с цитат

Зелето се слага утре, 7-ми ноември след манифестацията ! Shocked
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2018 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз така знам, ама доста топло се задържа времето и ще вземе зелето да префтаса до Коледа. think
ogromnii

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2018 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
...защо, по дяволите ми пишеш фамилията с малка буква...

С няколко месеца закъснение отговарям - по невнимание. Ако те е засегнало - извинявай. Не ми е за пръв път, не е и лично.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Разни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
Страница 51 от 51

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети