kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Има ли място,къмпинг,кемпер стоп или паркинг в София?

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
h.robo

Местожителство: Смолян

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2018 2:47 pm    Заглавие: Има ли място,къмпинг,кемпер стоп или паркинг в София? Отговорете с цитат

Надявам се, че в София има място където може да се пренощува спокойно с кемпер.
Прочетох в мрежата за къмпинг Врана, може би единственият в София. Нямам представа дали ще мога да се промуша през портала с три метра висок кемрър, а и някои от отзивите за самият къмпинг са противоречиви за спокойствие и почивка...
Сигурен съм,че ще получа добра информация от тук. Ще съм доволен да намеря правилното място на което мога да оставя кемпера и докато като се разходя из центъра на столицата няма да се притеснявам,че нещо не е наред.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана MSN Messenger
YasenV

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2018 5:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е само за пренощуване, просто спри през историческия музей. Вероятно, ще има и много чужденци Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
orlinsm

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2018 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има много добър кемперстоп ДО Врана (не в къмпинга).
виж тук:
http://www.пътнапомощ.net/1055104010561050104810531043-10501040105610401042104010531048.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
h.robo

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2018 11:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отговорите. Аз също си мислех за историческия музей. Там веднъж съм нощувал. Също така се чудех , дали да не паркирам на паркинга зад стадион ,,В. Левски" до Ариана.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана MSN Messenger
h.robo

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2018 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отговорите. Аз също си мислех за историческия музей. Там веднъж съм нощувал. Също така се чудех , дали да не паркирам на паркинга зад стадион ,,В. Левски" до Ариана.
Върнете се в началото
docenta

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2018 11:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

h.robo написа:

Вече е платен. Има една глуха уличка пред старата сграда на Районен съд, зад БНР, там не е зона, но трудно ще намериш място.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
МАРА

Местожителство: BG

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2018 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има няколко платени паркинга зад Хилтън, до София сити парк, на територията на т.нар. малък Южен парк(кучешка градинка), както и няколко възможности за безплатен паркинг пак там. сега есента е по-скоро спокойно и приятно. Няма никакви екстри като вода и кенеф.

https://www.google.bg/maps/place/%D0%A5%D0%B8%D0%BB%D1%82%D1%8A%D0%BD+%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/@42.6801477,23.3181691,18z/data=!4m7!3m6!1s0x40aa850f5fb2e309:0xa08c838b7ebe7122!5m1!1s2018-11-25!8m2!3d42.6813505!4d23.3194244
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети