kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
100 Процента хоби

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kiko_n



Регистриран на: 03 Юли 2017
Мнения: 124
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 10, 2026 5:39 pm    Заглавие: 100 Процента хоби Отговорете с цитат

Здравейте всички в този позабравен форум . Споделям нещо което направих просто от хоби заради все по актуалните компресорни хладилници . За тестове купих неработещ RMD8505 . Получи се що годе добре с гарантирани температури -12/+6 градуса и около 40Аh консумация за денонощие .
Възможни са много начини за изработка и контрол , но като прототип избрах да е семпло със стандартен термостат и опция за повишаване на мощността с 15% .
Оригиналните диоди индикират работа на компресора и код за грешка .
На мястото на платката се визуализира температурата в хладилника с усреднена стойност .

Ясно е че като труд и средства не си заслужава , но все пак оригиналния хладилник ще си пасва с интериора на кемпера най добре (мое мнение)





Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор


Регистриран на: 29 Сеп 2007
Мнения: 10257
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 11, 2026 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ехaaaa! Браво! bbravo
Преди години доста се бях меракландисала за подобно нещо, после се отказах, но като гледам постигнатото и все едно моите идеи са се сбъднали. Поздравления!
_________________
Магия в лилаво
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kiko_n



Регистриран на: 03 Юли 2017
Мнения: 124
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 11, 2026 9:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря , тук има още малко снимки :
https://www.facebook.com/profile.php?id=61584044693752&locale=bg_BG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Направи си сам Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov