kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
шкорпиловци
Иди на страница 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинги, къмпингуване
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
izo_73

Местожителство: BG- Димитровград

МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2011 3:02 pm    Заглавие: шкорпиловци Отговорете с цитат

Някой има ли инфо за Шкорпиловци , къде може да си наместим караваната !?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
mariqnm

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2011 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Навсякъде можеш да се наместиш там няма никакъв проблем Very Happy

ето две места където съм отсядал на палатка още преди да си взема караваната Laughing

можеш да се ориентираш по координатите най отдолу на снимките къде се намират местата

на първата снимка има близо чешма но водата мирише на сяра и ако се пие се хваща разстройство Laughing Става за къпане и за миене само!

на втората снимка която съм дал няма наблизо чешма. Най близкото място за вода е в село Шкорпиловци на около километър-два.
Даже мисля това лято да ходя пак там, има доста каравани и палатки и на двете места когато е сезон особено събота и неделя иначе през седмицата е по спокойно. Прекарвал съм там страхотно много хубаво място.
Съчетано ти е със гора и плаж оставяш караваната на сянка в гората на 10-20 метра ти е плажа :wink: безопасно е не се краде защото ходят почти едни и същи хора всяка година Wink

третата снимка подсказва Див плаж Cool

супер е
Върнете се в началото
izo_73

МнениеПуснато на: Нед Юни 05, 2011 9:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

По кое време мислиш да ходиш !? По принцип аз не обичам да ходя на морето заради мръсотията която се изсипва във водата , но дочух много добри отзиви за Шкорпиловци и сега съм на кръстопът балкан или море!!!Замислил съм на 15 .06 да потеглям за балкана и сега ....шах Smile
Върнете се в началото
mariqnm

МнениеПуснато на: Нед Юни 05, 2011 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам колега,купих си оня ден Солар и сега все още търся кой да ми го постави на караваната. Без него не ми се тръгва Smile а и парите ме спират за сега ,сигурно към края на месеца или началото на другия месец мисля да тръгна. Ти за колко време мислиш да седиш там? Относно морето там е супер чисто!
Върнете се в началото
izo_73

МнениеПуснато на: Пон Юни 06, 2011 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей! Ами ако тръгнем ще е за около месец от 18.06 само, че като не съм ходил до сега там и нещо .... а ми е на 320 км. , за това не ми се тръгва на изус и търся информация или някой дето е наясно .
Върнете се в началото
mariqnm

МнениеПуснато на: Пон Юни 06, 2011 4:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма да имаш никакви проблеми там със наместването на караваната за свободно къмпингуване.Така ,че карай смело ходил съм 3 години подред все там има и палатки,каравани чат-пат някой кемпер Smile идеално място в селото има някаква кланница и можеш да си взимаш от там прясно месо! :wink: И аз мисля да тръгна натам както ти казах завися за сега все още финансово ако се оправя до към 18-ти и с монтажа на солара със сигурност ще съм и аз там със детето ми поне за две седмици след това жената като излезе отпуска ще забиваме на някое друго място пак на море. Smile
Върнете се в началото
izo_73

МнениеПуснато на: Вто Юни 07, 2011 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Взехме решение Smile на 17 . 06. около 23часа ще тръгваме за Шкорпиловци за 15 дни и от там на балкан Smile. Я сподели за какви солари пишеш и на какви цени , че сега ще си купувам акумулатор и ако ми хареса това което прочета може и аз да си метна соларче .
Върнете се в началото
mariqnm

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2011 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами солара си го взех от тук http://sunsys.info/eshop/index.php?cPath=23 моя е този BGSP-M75 / 75 Wp - 79/70 см
401,60 лева а контролера го взех пак от там http://sunsys.info/eshop/index.php?cPath=21 моя е този Solsum 8,8F - 12/24V 8A 56,30 лева ще зареждам 90 амперов тягов акумулатор с него мисля ,че цената е добра и за монтаж говорих тея дни със фирма във Шумен ми казаха ще ми вземат някъде около 70 лв заедно с стойка за него. :wink:
Върнете се в началото
izo_73

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2011 6:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз днес си взех акумулатор и ми казаха , че с консумация която им обясних може да ме кара 1-2 седмици Question
Върнете се в началото
BOBI_27M

Местожителство: Благоевград/Дупница

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2011 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

izo_73 написа:
Аз днес си взех акумулатор и ми казаха , че с консумация която им обясних може да ме кара 1-2 седмици Question

Колега ти с едно-диодна крушка ли си като консумация,или с акумулатор от НЛО Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ГеСте

Местожителство: BG-Isperih

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2011 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да на Шкорпиловци има доста хубави места за каравани и плажа е хубав,а иначе наистина и мен ме учудват възможностите на споменатия акомулатор Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
mariqnm

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2011 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Със 90 амперовия акумулатор като го взех преди месец съм ползвал през 3-4 дни телевизор 7 инчов за около 1-2 часа, 3 лед крушки по 3 вата пак през 3-4 дни за около 1-2 часа,помпата на чешмата за вода сумарно за месец около 30 минути общо, зареждах едно радио на 12 волта и с тези консуматори за 1 месец съм на 50 % от изразходеното от акумулатора.Сложил съм амперметър и там ми показва директно колко ми остава от заряда в акумулатора. Така ,че прави си сметка! Най-добре е солар - вкарваш веднъж след това само черпиш (дозарежда ти акумулатора) по този начин никога няма да останеш без ток. А и да тръгнеш да продаваш караваната след време с придобивката цената ти скача :wink: След това трябва да решиш проблема с водата Very Happy но той е нерешим, ако нямаш наблизо чешма ! Последното е в кръга на шегата Wink
Върнете се в началото
милев-пз
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: БГ Пазарджик

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2011 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво Марияне за мястото, бил съм и аз точно там преди години и мога да уверя интересуващите се, че дори и става за по непретенциозните сърфисти Smile И една молба- прехварли линковете за солара който даваш тук в другата ти тема че ще минаваме и други, по пътя ти трънлив Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
izo_73

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2011 7:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bobi освен 3 лед крушки , помпичката за водата и телевизор от време на време друга консумация няма да имам , когато го тествам ще се разбере сега и да я умувам е без значение Smile
Върнете се в началото
Таня и Севдо
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2011 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние отдавна обсъждаме Шкорпиловци като идея за кънпингуване, пишете къде ще бъдете и може да се видим през уикенда.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинги, къмпингуване Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Следваща
Страница 1 от 11

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети