kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
морски къмпинг Свети Георги
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
къмпинг Свети Георги

Местожителство: B.G.

МнениеПуснато на: Пон Авг 06, 2012 9:57 pm    Заглавие: морски къмпинг Свети Георги Отговорете с цитат

Контакти::-------------------------------------------------------------------адрес:-----------------------------------------и-мейл:--------------------------------------------GPS координати:
телефон: 0570 / 88015---------------------------------------------------област Каварна-----------------------------saintgeorgeresort@gmail.com----------------43.407131,28.251497
мобилен: 0879 465 514--------------------------------------------------- район Иканталъка------------------------ фейсбук странца:------------------------------ на гугъл карта:
---------------------------------------------------------------------------------комплекс Свети Георги ------------------ Saint George Resort----------------------------свети георги-гугъл карта

е-мейл: saintgeorgeresort@gmail.com

Къмпинг Свети Георги е част от комплекс Свети Георги включващ два хотела, къмпинг, ресторант и бар. Комплекса се намира в район иканталъка, община Каварна, между градовете Балчик и Каварна.

Къпинг Свети Георги е разположен върху 30 декара, разделена на три зони: две непосредствено до морския бряг и плажа и трета на 200 метра от морето в гористата местност на комплекса.

Къмпинга има изградена електрическа мрежа и водна инсталация позволяваща достъп за захранване на каравани и кемпери. Баните, душувете и водната мрежа на къмпинга се захранват от собствен минерален извор.

На кратко:
Ток ---------------------------------------да
вода -------------------------------------да
Бани и тоалетни----------------------да, разделени м/ж ( топлата вода е директно от минералния извор с температура между 29-32 градуса. )
Домашни любимци-------------------позволени
Паленето на барбекюта и огън---позволено
Паркинг---------------------------------да
Достъп до плаж-----------------------да
интернет-------------------------------Да, free WI-FI. За жалост само около рецепцията
Магазин за хранителни стоки-----Да: 10 метра след бариерата на комплекса

минуси:

-в зона 1 и 2 на къпинга, които са до морето, няма достаръччно дървета и сянка.

-зона 1 е полегата и равното позициониране на кемпери без повдигачи отнема време.

-няма разградени къмпинг места и чето се налага ползването на удължители.

-зона 3 е на 200 метра от плажа.

----------------------------------------------------------------------------

Цени на къмпинг свети Георги :

!Членовете на кемпер клуб представили клубна карта ползват 5% намаление върху цялата сума.

!ток и вода са включени в цената.

!паркинга е безплатен за клиенти на хотелите и къмпинга.

от 30.09.2013 до 01.06.2014

Каравана с кола или кемпер: 20.00лв.

паркинг за каравана: 30.00лв. за месец.

палатка с кола: 15.00лв. на вечер.

пешеходци, мотоциклетисти, велосипедисти: 5.00лв на човек за нощувка

кола: 10.00лв. на нощувка

от 01.06.2014 до 30.09.2014

Каравана с кола или кемпер за 1 нощувка: 30.00 лв.
Каравана с кола или кемпер за период повече от 1 нощувка:25.00лв.
Каравана с кола или кемпер за период повече от 5 нощувки: 20.00лв.

паркинг за каравана или кемпер в сезона: 5.00лв за ден.
паркинг за каравана или кемпер извън сезона: 30.00лв. за месец.

палатка с кола за 1 нощувка: 20.00лв.
палатка с кола за период повече от 5 нощувки: 15.00лв. на вечер.

пешеходци, мотоциклетисти, велосипедисти: 7.00лв на човек за нощувка

кола: 10.00лв. на нощувка

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2008 година,есента. Не са снимани в много приветливо време, пък и от тогава нещата имат промяна, но снимките са на прекрасен фотограф и дават цялостна визия на голяма част от къмпинга.

1. http://www.360cities.net/image/st-george-camping-kavarna-bugaria3#0.00,0.00,70.0

2. http://www.360cities.net/image/st-george-camping-kavarna-bugaria1#319.50,0.20,70.0

3. http://www.360cities.net/image/st-george-camping-kavarna-bugaria2#-940.97,-2.66,70.0

------------------------

Последната промяна е направена от къмпинг Свети Георги на Пет Юни 20, 2014 8:27 pm; мнението е било променяно общо 16 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
къмпинг Свети Георги

МнениеПуснато на: Вто Авг 07, 2012 1:07 pm    Заглавие: снимки на къмпинг свети георги Отговорете с цитат

Снимки 2012г:

Shot at 2012-07-09 Път към плажа

изглед от бара към плажа

изглед от плажа

изглед към къмпинга

нощен изглед от бара

къмпинг зона 1

изглед от ресторанта

къмпинг зона 1

къмпинг зона 1

изглед от плажа към част от къмпинг зона 1

къмпинг зона 1

къмпинг зона 1

изглед към част от къмпинг зона 1 и зона 2

Последната промяна е направена от къмпинг Свети Георги на Сря Авг 08, 2012 5:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mury
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София,Бели брези

МнениеПуснато на: Вто Авг 07, 2012 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хм тва място изглежда прекрасно,вярно че сега е късно но има ли цени за цял сезон ??????????/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Авг 07, 2012 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз мисля да попитам, цена за цял сезон и дали тока е включен в нея .Къмпинга определено е хубав със сигурност ще го посетиме .
Върнете се в началото
къмпинг Свети Георги

МнениеПуснато на: Вто Авг 07, 2012 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mury написа:
Хм тва място изглежда прекрасно,вярно че сега е късно но има ли цени за цял сезон ??????????/
Може да считате горепосочените цени, като такива до края на 2012 година. Ако има извънсезонни намаления, ще ги запиша в момента, в който се измислят.

Цените твърде вероятно да не се променят през 2013 година, но немога да дам 100% потвърждение.

Иначе да, ще работи и след края на октомври, може да се счита за целогодишен, има персонал в умален състав през остатъка от годината. През по-голяма част от зимата комплекса се пълни със ловни дружинки, пък и има охрана за оставените каравани.

марци написа:
И аз мисля да попитам, цена за цял сезон и дали тока е включен в нея .Къмпинга определено е хубав със сигурност ще го посетиме .

Тока и водата са включени в цената.
Върнете се в началото
mury
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София,Бели брези

МнениеПуснато на: Сря Авг 08, 2012 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

къмпинг Свети Георги написа:
mury написа:
Може да считате горепосочените цени, като такива до края на 2012 година. Ако има извънсезонни намаления, ще ги запиша в момента, в който се измислят.

Цените твърде вероятно да не се променят през 2013 година, но немога да дам 100% потвърждение.

Иначе да, ще работи и след края на октомври, може да се счита за целогодишен, има персонал в умален състав през остатъка от годината. През по-голяма част от зимата комплекса се пълни със ловни дружинки, пък и има охрана за оставените каравани.

марци написа:

Тока и водата са включени в цената.

Демек сезон 90 дни примерно = 1800 лв. ?????
Върнете се в началото
къмпинг Свети Георги

МнениеПуснато на: Сря Авг 08, 2012 4:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ако 90 дни сте тук, ще прави 1800лв. За престой на каравана, в смисъл караваната седи в сезона а вас ви няма се плаща 5лв. на ден. Ако караваната е паркирана извън сеона, без да я ползвате е 30 лева на месец.

Малкък пример, дано да е от полза:

да речем идватена 1 юни стоите 10 дена и си оставяте до края на месеца караваната, до края на юни. Тогава се таксуват 10 нощувки по 20 лева и 20 нощувки по 5 лева, общо за месец юни, ще дължите 300 лева.

ПСП: малка поправка, къмпинг частта е към 30 декара.
ППС Smile Добавих, в първиа пост, 360 градусови снимки от есента на 2008 година направени от наш колега къмпингар. Времето на снимките е вече мрачно, пък и за 3 години има подобрения тук/там, но фотографиите са прекрасни и показват 360 градусова визия на голяма част от къмпинга.
Върнете се в началото
pa4nik

МнениеПуснато на: Сря Авг 08, 2012 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добре изглежда! Още малко дървета за сянка и е направо идеален.
Ще ви имаме предвид извън сезона.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
къмпинг Свети Георги

МнениеПуснато на: Чет Авг 09, 2012 7:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Прав си колега, трябва да го сложа като негатив за къмпинга, дърветата и сянката е в недостиг за зона 1 и 2. Третата зона на къмпинга е в иглолистна горичка, но е 200 метра от плажа и много рядко се ползва, ще публикувам и нейни снимки.

Хората предпочитат да си гледкат морето рано сутрин, затова въобще не се бях сетил да покажа снимки и на горичката.
Върнете се в началото
AlbenaAlex
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Пет Авг 10, 2012 10:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък, гледайки снимките имам следните забележки: по-добре (за мен) би било да си има обособени места за каравани, кемпери, като всяко от тях е с ток, вода, канализация (или, както се казва изходът за мръсната вода). Не ми харесва това всеки да се разпростира, както му падне, някой да заемат 2-3 декара място - то не е каравана, фортселт, шатра, още един фортселт, баня, кухня и незнам какво още. Не ми харесва мястото да бъде опасано от кабели, маркучи, водещи към таблата и водата (не разбрах има ли такава) и да се налага да се ходи през тях. Проблем също ми се струва и наклонът, който има мястото, плажът изглежда каменист, предполагам е неохраняем (не е проблем за обичащите дивото къмпингуване), дървета задължително да се посадят, ако може до всяко обособено място за къмпингуване. Как стои въпросът с бани и тоалетни, топла вода?
Иначе, все едно ми искат пари за диво къмпингуване. Smile .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
mariqnm

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Съб Авг 11, 2012 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много си прав Сашо! thumb up
Върнете се в началото
къмпинг Свети Георги

МнениеПуснато на: Съб Авг 11, 2012 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

AlbenaAlex написа:
Аз пък, гледайки снимките имам следните забележки: по-добре (за мен) би било да си има обособени места за каравани, кемпери, като всяко от тях е с ток, вода, канализация (или, както се казва изходът за мръсната вода). Не ми харесва това всеки да се разпростира, както му падне, някой да заемат 2-3 декара място - то не е каравана, фортселт, шатра, още един фортселт, баня, кухня и незнам какво още. Не ми харесва мястото да бъде опасано от кабели, маркучи, водещи към таблата и водата (не разбрах има ли такава) и да се налага да се ходи през тях. Проблем също ми се струва и наклонът, който има мястото, плажът изглежда каменист, предполагам е неохраняем (не е проблем за обичащите дивото къмпингуване), дървета задължително да се посадят, ако може до всяко обособено място за къмпингуване. Как стои въпросът с бани и тоалетни, топла вода?
Иначе, все едно ми искат пари за диво къмпингуване. Smile .

Мястото е над 30 декара, преценили сме, че можем да си позволим всеки да се настани, в колкото пространство пожелае. Наистина това е неудобство за други предпочитащи реда, но това е услугата, която предлагаме.

Пясъчната ивица е към 600 метра, взета е под концесия, има целогодишен пазач охраняващ специялно нея, както и спасители през летния сезон.

Отходна канализация за каравани няма. Останалите услуги, които предлагаме съм ги описал в първата публикация. Има описани и главните негативи: коя зона е под наклон и т.н.

Прав си за прокарването на пълзящи удължители. Къмпинга е доста голям и въпреки, че има ток и вода, често се налага ползването на удължител за да се установите на предпочитаното от вас място.

Невъзможно е къмпинга да хареса на всички. Предлагаме конкретна услуга за определен сегмент клиенти, хубаво да добавяте ваште мнения за да не придобиват погрешна преценка бъдещите посетители.
Върнете се в началото
AlbenaAlex
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Нед Авг 12, 2012 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Ви за отговора! Напълно сте прави, че един къмпинг не може да се хареса на всички, колкото хора, толкова и мнения. Извинявам се за въпроса за баня и топла вода, убягнало ми е, че е описано в условията. Както сами посочихте, описали сте минусите (негативите), така че не би трябвало да ме смятате за виновна, че ще повлияя на бъдещи клиенти, изразявайки мнението си.
Желая ви успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
shmit
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пон Авг 13, 2012 10:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ми харесва къмпинга.
къмпинг Свети Георги

МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2012 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Обнових първия пост с цени от 01.09.2012 до края на другото лято - 30.09.2013.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети