kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Предложение за създаване на аварийна кемперска помощ.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
barny_89

МнениеПуснато на: Вто Юни 11, 2013 11:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ако някой има нужда помощ и е около Казанлък, и региона... аз се притичам безрезервно помощ. 0894020031 Илиан Димитров
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tania i Ivan

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Апр 16, 2014 8:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Известно време ще работя в Виена / Мюнхен. Ако имате нужда от помощ звънете. Базата на фирмата в Мюнхен е в един двор с сервиз за кемпери и каравани.
ichlkv

Местожителство: GB

МнениеПуснато на: Пон Сеп 22, 2014 11:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,имам нужда от помощ,инфо или съвет.Камперът закъса в Германия около Нюрнберг, някой знаели човек който може да го прибере в Бг или в Англия-там живеем.Ако някой от колегите знае човек,който се занимава с такива превози да драсне тела му.ПОМОЩ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Пон Сеп 22, 2014 11:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ichlkv написа:
Здравейте,имам нужда от помощ,инфо или съвет.Камперът закъса в Германия около Нюрнберг, някой знаели човек който може да го прибере в Бг или в Англия-там живеем.Ако някой от колегите знае човек,който се занимава с такива превози да драсне тела му.ПОМОЩ

Колегата asentm е спец по WV.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
ichlkv

МнениеПуснато на: Пон Сеп 22, 2014 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

вече не е фолксвагена,ситроен рилей(джъмпер)и издуха гарнитурата на главата.Сигурно и главата трябва да се шлайфа ама първо трябва да го прибера без значение в англия или българия ,че го зарязах в германия близо до нюрнберг както писах по-горе
Върнете се в началото
mulenceto

Местожителство: Все села, беше в София, сега в Пловдив, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Пон Сеп 22, 2014 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Разгледай някъде назад в темата къде има колеги с автовози и дай повече информация, за да не гадаем.
Ситроен ама какъв кемпер е. Правен от бус ще улесни нещата, но алковен ще е сложен за транспорт.
Вариант е и някой монтьор да го прави на място дори и главата за идва до България за ремонт. Глава се прави за ден в София.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
ichlkv

МнениеПуснато на: Пон Сеп 22, 2014 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ситроен фургон най-късата база(преправен от бус).Може би най-безпарично ще излезе ако наистина си взема ремонтирана глава и отида с майстор да се смени.Съкращавам едно ходене и връщане.Другото което е хъбаво че в момента е на сервиз и ако трябват някъкви части могат да се поръчат на място.
Върнете се в началото
ХРИСТО ХРИСТОВ

Местожителство: Исперих BG

МнениеПуснато на: Пон Сеп 22, 2014 5:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е издухана само гарнитурата(няма притеснителни шумове),можеш само да я смениш на пътя с нова и да си прибереш колата.Не винаги е задължително шлайфането на главата.Аз бих постъпил по този начин,нова гарнитура и подмяна на место.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mulenceto

МнениеПуснато на: Пон Сеп 22, 2014 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Части ще ти трябват, така или иначе.
Освен гарнитурата за главата, трябват и нови болтове, а в зависимост от това как излиза от коша нови гарнитури и болтове поне за изпускателния колектор и връзката към генерацията.
Върнете се в началото
Георги Геков

Местожителство: София,Нови Искър....

МнениеПуснато на: Пон Сеп 22, 2014 9:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом вече е в сервиз отремонтирайте го там,няма да излезе по евтино ако се транспортира.Аз бих сменил само гарнитурата без болтове и гайки:-)
ново масло и газ.Разбирам че не може всеки,но майстори за смяна на гарнитура има навсякъде. Вярвам че ще се справите по най-добрия начин за вас.Фиата е елементарна и позната машина е Европа и се е развалила на подходящо място според мен.Често съм си мислил за гарнитура и турбо,непредвидими са.Бил съм на този хал и ме е яд,че съм се ядосвал.Успех ви желая.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Стефан Василев

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2015 8:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако можем да сме в помощ разчитайте на нас Стефан Василев 0888518507 car repearing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
ichlkv

МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2015 8:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стефан Василев написа:
Ако можем да сме в помощ разчитайте на нас Стефан Василев 0888518507 car repearing
Ако постът е за мен всичко вече е ОК,Прибрах го в Англия и след ремонт е готов.Струваше мн кинти ама поне вс.свърши.Съжелявам,че не бих отбой навреме.
Върнете се в началото
Стефан Василев

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2015 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ichlkv написа:
Стефан Василев написа:
Ако постът е за мен всичко вече е ОК,Прибрах го в Англия и след ремонт е готов.Струваше мн кинти ама поне вс.свърши.Съжелявам,че не бих отбой навреме.

За Стара Загора и Региона . Трябваше да уточня
hammer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Tania i Ivan

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Съб Май 23, 2015 7:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Почвам работа в АКЗ АД Бургас ( www.akz.bg ), фирмата разполага с мнооого техника, а и за ще бъда с КИА-та тук.

Ако някой има нужда от помощ да звъни.
DaniKat
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Съб Май 23, 2015 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Shocked Shocked Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Следваща
Страница 11 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети