kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 4
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
И колко кемпера си направил ?
Не си ми интересен. Скучен си ми. Да направя кемпер е нищожно. Виж някоя и друга линейка, пожарна, специализирана машина, нещо сервизни бусове за състезания със спални и ремонтни помещения, нещо мобилни лаборатории, ПТС- си. Някакви такива ме питай - за военна техника, катери, яхти... Пита ме за кемпер. ... Колко скучно и елементарно... Може и нещо социология, психология, ако щеш и педагогика ме питай. Не ме питай отговори. Нямам желание да пускам снимки. Примерно няма да ги разбереш, защото в заведенията за обществено хранене не се обсъждат такива неща... Дано си ме разбрал, че с този мой пост, времето, което ти се полага от моята особа свърши! Приятно съществуване Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 8:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля администратора да почисти темата на Савича че се разводни доста.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
vladostanimirov написа:
И колко кемпера си направил ?
Не си ми интересен. Скучен си ми. Да направя кемпер е нищожно. Виж някоя и друга линейка, пожарна, специализирана машина, нещо сервизни бусове за състезания със спални и ремонтни помещения, нещо мобилни лаборатории, ПТС- си. Някакви такива ме питай - за военна техника, катери, яхти... Пита ме за кемпер. ... Колко скучно и елементарно... Може и нещо социология, психология, ако щеш и педагогика ме питай. Не ме питай отговори. Нямам желание да пускам снимки. Примерно няма да ги разбереш, защото в заведенията за обществено хранене не се обсъждат такива неща... Дано си ме разбрал, че с този мой пост, времето, което ти се полага от моята особа свърши! Приятно съществуване Wink

Леле....
Радвам се че индиректно си поконтактувах с толкова извисен и всестранно експертен човек. Следващият път като ида на заведение за обществено хранене ще си поръчам нещо по-изискано, стига с тая шкембе-чорба.

А пък Савича кво поства тия скучни неща.... Тука сите виШисти бе, по Кемпероправене.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 13, 2015 9:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мечков да се научи от Савич! Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети