kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Питане за Ouzouni Beach
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sakry

Местожителство: BG-София

МнениеПуснато на: Пет Май 15, 2015 8:53 pm    Заглавие: Питане за Ouzouni Beach Отговорете с цитат

Колеги посещавал ли е някой този къмпинг и може ли някой да сподели впечатления
http://www.ouzounibeach.gr/en/specification
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Крум

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 16, 2015 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От шест години ходя само там. Мястото е за почивка. Ресторанта му не работи от три години. Има малко магазинче и бар.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Съб Май 16, 2015 9:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересува ме пясъка мек ли е или е едра фракция за подова замазка ?
Върнете се в началото
sakry

Местожителство: BG-София

МнениеПуснато на: Пон Май 18, 2015 7:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Май ще проверим фракцията на живо. Явно няма голяма посещаемост от форума. Възнамеряваме от 1,09 да запазим едно място за седмица.
Ако има мераклии да споделим skara
Направих запитване казаха, че работят и цените са както са изписани
Върнете се в началото
BgRider

МнениеПуснато на: Пон Май 18, 2015 10:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Действай смело...къмпинга е супер. Пясъка в участъка на къмпинга е супер....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
БЕРГЛАНД

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Юни 18, 2015 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Крум написа:
От шест години ходя само там. Мястото е за почивка. Ресторанта му не работи от три години. Има малко магазинче и бар.

колега ако може дай тел за връзка за няколко въпроса за този къмпинг , моя е 0878406437
Върнете се в началото
Васко Илиев
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2015 8:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ssuper Ето и съвсем актуално инфо за къмпинга

След чудесно прекараната седмица на този къмпинг мога да кажа, че сме много приятно очаровани от старанието на собственика Ουζούνης Δημήτριος /Митето/, както го кръстих аз. Къмпинга от няколко години е разделен на две и при влизане в него от главния път Нея Метаня -Касандра виждате два входа от дясно е въпросния който посетих, а левия се оказа на другия брат, там също си имат семейни делби хората, но това да го оставим на страна. Та в къмпинга те посреща една наистина голяма чистота и приятна атмосфера. Не зная дали през активния сезон може да се хване ръка за празно място, но по това време има. Населението е предимно от гърци с каравани просто останах с такова усещане, но се оказа, че се ползва от групи "общества", подобни на нашия форум / холандци и германци/. Санитарните помещения започват да се почистват в 06,00 часа и до вечерта не се спира като искам да отбележа че всичко е ROCA, ако това е важно въобще. Човека е поставил един огромен фризер и две огромни витрини за общо ползване и интересно, че за една седмица нито ракията нито пържолите ми намаляха. На 50 метра от всички помещения има един съд не знам как да го нарека, защото за пръв път виждам такава техника специално за почистване на касетите. Тока във всяко парко-място е безплатен както пише на сайта. Интернет си има достатъчно бърз и безплатен. Вода стига до всяко място, но в радиус и при наличие на минимум 15 метра маркуч. Нещо много интересно ми се случи, ставам си аз една сутрин подобаващо към 06.00 часа и гледам на масата пред кемпера така до лаптопа, който забравих през нощта, пепелника ми изхвърлен и постелката пометена. През деня разбрах кой е бил и за мое разочарование не беше жената, а персонала, който се грижи за хигиената /направо паднах/. За обстановката в къмпинга какво да кажа друго освен това, че е много тихо и спокойно Българи имаше 2-3 места, но с палатки. Собственика много държи към 01.00 часа най-късно да се ориентираш към лягане защото деня наближава скоро и най любезно, както си се разхожда с едно колело ти казва лека нощ и дано се наспите добре тази вечер. Типично в наш стил първия път се "понадървих" ама на другата вечер си викам не ми се пие нещо ракия и го разбрах правилно човечеца. Портите на къмпинга от всякъде се заключват около 01,00 часа, но не че ако си закъснял някъде в града ще те държат на вън има портиер, който отново е собственика. Сега да ви кажа за плажа, който започва на 12 метра от мястото на което ме настаниха. Пясъка е ситен и достатъчно чист за да няма претенция никой от посетителите и за тази екстра се грижи едно тракторче управлявано от собственика с което почиства всичко. Водата е перфектна а дъното в началото е леко каменисто, но като се премине на 15 крачки на вътре става чисто и плитко. Водата е от онази синята и поради това на 100 метра по плажа се намира и един от гъзарските хотели удостоен със син флаг - хотел Портес. Иначе за пазаруване и разходки не става поради това, че общо взето си на 5 километра от Неа Метаня и без кола или моторче няма как да стане, а за колело е трудничко да се кара по натоварения път отгоре на къмпинга свързващ цялата Касандра. Ако обаче човек предвиди престоя си има Карфур на 5 километра. Предполагам, че една от постройките която се строи и забравих да го питам Митака до година ще е магазинче. Ако човек отиде с каравана няма проблеми да посети и околностите по ръкава и самата Модания, където има какво да се разгледа. Та така поприключвам с разказа за къмпинга, и се надявам да съм от полза на пътуващите.
На тръгване от къмпинга платих точно това което пише на сайта и в офисчето на Митето, му показах нашите карти, показах му сайта и форума, като му препоръчах да се свърже с Дани и Жоро Рибарски и да направи една оферта за отстъпки към нашия форум, ако иска разбира се.
С малко неприятно време приключихме нашата дълга гръцка одисея за тази година, като благодарим за компанията на всички които бяха с нас в къмпинга и преди това
Cheers Bravos bbravo

Ето и снимки

Митето как почиства плажа

Нашто катун

Местата

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
superMAX

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2015 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво колега! Благодариме за информацията. Ще го посетим живи и здрави!
Крум

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2015 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Предполагам, че една от постройките която се строи и забравих да го питам Митака до година ще е магазинче.

магазинчето е от другата страна, в съседния къмпинг.
Върнете се в началото
vasil7011

Местожителство: BG- София

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2015 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Адаш,а как стои въпроса с домашните любимци?
Върнете се в началото
NESTI
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2015 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееех Васе, Васе Very Happy , пак си прекалил с хранителните запаси.......щом не си намерил магазинчето.....
А това как да го разбирам?
Васко Илиев написа:
.... интересно, че за една седмица нито ракията нито пържолите ми намаляха.

На т'ва твоето "златно" барбекю skara да не му прегоря плочата?
Или на Ουζούνης Δημήτριος /Митето/ ракията и пържолите пострадаха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2015 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е защото си тръгнах Wink
Върнете се в началото
Васко Илиев
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2015 9:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vasil7011 написа:
Адаш,а как стои въпроса с домашните любимци?
dog

Адаш домашните любимци са добре приети там имаше доста кучета, но аз лично моето не го водих!

По въпроса за магазинчето имах предвид , че в къмпинга в който бях предполагам , че се строи ново иначе в къмпинга на другия брат отсреща има действително някакво магазинче.

NESTI написа:
А това как да го разбирам?
Васко Илиев написа:
.... интересно, че за една седмица нито ракията нито пържолите ми намаляха.

На т'ва твоето "златно" барбекю skara да не му прегоря плочата?
Или на Ουζούνης Δημήτριος /Митето/ ракията и пържолите пострадаха

Насе ако беше дошъл с мен, може би щях наистина да рева, че няма да ми стигне ракията Bravo ама пак не си разбрал контекста имам предвид , че в общите витрини никой не пипна РАКИЯТА laughing
Върнете се в началото
Васко Илиев
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2015 9:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

марци написа:
Това е защото си тръгнах Wink

ill

Последната промяна е направена от Васко Илиев на Пон Окт 05, 2015 8:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
NESTI
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Съб Сеп 12, 2015 2:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing Разбрах ти контекста бе Васе, ама се сетих за едни приказки... на един приятел.... на Капиновския:
Цитат:
Абе жена, к'во става тука бе, тръгнахме с пет кила пържоли - връщаме се с шест...
laughing А за ракията ти аз какво съм ти виновен? Тази година си свари повечко, че да има и за теб big laugh
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети