kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
*** ... 13
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Васко Илиев
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 16, 2016 9:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Без да се обижда никой и "познати" и "непознати",както се казва в "ТАЗИ ТЕМА" -"тук място за свободни хора, споделящи страстта кемпер". Смятам, че като се каже "А" е редно да се каже и "Б".
Относно "ТАЗИ ТЕМА", мнението ми е че същата би следвало да претърпи редакция, ако продължава леко тоталитарния дух, който обзема ДВИЖЕЩОТО СЕ КЕМПЕРЧЕ В ЛОГОТО НА САЙТА hammer hammer

loveforever Администратор.rose

ЗАЧИТАЙКИ СЕ В "ТАЗИ ТЕМА" СЕ СБЛЪСКВАМ С ПРОТИВОРЕЧИЯ И СМЯТАМ ДА ГИ ИЗРАЗЯ ГЛАСНО КАТО ПОТВЪРЖДАВАМ, ЧЕ ЦЕЛТА Е АБСОЛЮТНО ХУМАННА КЪМ САЙТА И ХОРАТА ИМАЩИ СЛАБОСТ КЪМ СЪЩЕСТВУВАНЕТО МУ. ЧУДЯ СЕ ОТ КОЯ СТРАНА ДА ГО ЧЕТА ОТ "НАС" ИЛИ ОТ "ТЯХ"

1. "Не желаем някой които и да е той, който да ни дава тон и да ни казва какво да правим" - Вярно, но нека да важи за всички от и от "едната" страна на паравана Smile и от "другата"
Най-вероятно, контрола върху ситуациите изисква по задълбочен анализ на същите и както и при цветята причината за гниене на листата не са видими така лесно.

2. "Може понякога начина на изразяване или гледната точка, хумора или мнението на някой от нас да бъдат странни или натрадиционни. Такива сме. Ние се разбираме. Ние се харесваме. Ние се приемаме. Вярно, но да проявяваме, разбиране двупосочно, а не само в едната посока за да се "харесваме"

3. "Всеки, който харесва и споделя това е добре дошъл при нас!" - Ето тук смятам да дам леко тема за размисъл. КОИ СА - ВИЕ? и КОИ СМЕ НИЕ? - ЗА ДА ИМА НИЕ СТЕ ВИНОВНИ ВИЕ И ЗА ДА СТЕ ВИЕ СМЕ ВИНОВНИ НИЕ Very Happy - /това не искам да се коментира нека всеки сам да го разбира/

4. "Споделяме максимата, че е хубаво човек да има собствено мнение и позиция по въпросите, които го вълнуват и интересуват, но е проблем когато по един или друг начин това мнение се натрапва на околните. Светът е голям и шарен, има най-различни места и хора. Ако по някакъв начин не сте в състояние да приемате нещата такива каквито са при нас то много моля, постъпете разумно и се оттеглете достойно" - Значи хем сме си такива и се разбираме, хем сме свободни , хем толерираме свободно мнение и изказване, амаааа ВНИМАНИЕ само ако кажеш нещо.
loveforever Администратор Very Happy КОЙ Е КОРЕКТИВА, КОЙТО ОПРЕДЕЛЯ НАТРАПЧИВОСТТА СЛЕД КАТО ГОВОРИМ ЗА НИЕ. ЗНАЧИ ИЛИ ИМА ЯВЕН НАКАЗАТЕЛЕН ОТРЯД ИЛИ СЕ ЛИГИТИМИРА ИЛИ ПРОСТО КАТО СМЕ [b]НИЕ НЯМА СЪДНИЦИ И ПОДСЪДИМИ.
АЗ МОГА ДА КАЖА, ЧЕ АКО НЕ СТЕ В СЪСТОЯНИЕ ДА МЕ РАЗБЕРЕТЕ НЕ СТЕ ЗА ПРИ НАС, КАКТО СЕ КАЗВА РАЗНИ ХОРА ШАРЕН СВЯТ.[/b]

5. "Във връзка с това не се стремим да поддържаме сериозен стил" ТОВА Е НАЙ-ВЯРНОТО ИЗРЕЧЕНИЕ И НЕ БИВА Very Happy

Винаги има възможност нещо лошо да бъде предотвратено. Нека бъдем малко по-умни, малко по-далновидни и предвидливи и да не даваме възможност на недобронамерени хора да манипулират и провокират действия за които после се съжалява.

ДЪЛБОКИ УВАЖЕНИЯ, КЪМ ФОРУМА И КЪМ ИНИЦИАТОРИТЕ ЗА СЪЗДАВЕНЕТО НА ТОВА СВОБОДНО WEB-ПРОСТРАНСТВО С ЕДНОЛИЧНО УПРАВЛЕНИЕ, НО НЕЩАТА НЕ СА КАТО ПРЕЗ 2007 Г., А ТОВА СЕ ОТРАЗЯВА И НА ТЯХ, АКО ПРАВИЛНО СЪМ РАЗБРАЛ КОИ СА НИЕ.
ДЪЛБОКИ УВАЖЕНИЯ И КЪМ ЕНТУСИАЗМА НА ВЪЛКО,Bravos НЕ ГО ПРАВИ ЗА ЛОШО ЧОВЕКА, НО ЯВНО ПРОВОКИРА ВСЕ ЯДЕНЕ НА УШИ, КАКТО КАЗВА МОЯ ПРИЯТЕЛ НАСКО ОТ ЯМБОЛ /nesti/, АКО МУ СПОМЕНАВАМЕ ФРАЗИТЕ ПОНЕ С ИМЕ ДА ГО НАРЕЧЕМ, КАКТО ПО-ГОРЕ В ТЕМАТА ГО СПОМЕНАВА КОЛЕГАТА. fly witch
А СЕГА, КОЙТО ИСКА ДА МЕ ЯДЕ И МЕН, НО НЕ ДАВАМ ДА СЕ ЗАПОЧВА ОТ УШИТЕ. books
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Фев 16, 2016 11:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Васко, нямам лично отношение към написаното от теб. Преместих го тук, защото мястото му не е в темата за 3-ти март в Хисаря.

Честно казано не ми стана ясна идеята за направения по-горе разбор, но вероятно е защото вече ми се спи.
KFOR-Carp

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Сря Фев 17, 2016 6:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе хора, ракията ли Ви свърши, че го отдадохте на поезия Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Сря Фев 17, 2016 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Местя и тези мнения от темата за 3-ти март в Хисаря.

Bobby175 написа:
Искам да опитам малко да изясня картинката че нещо се размаза.
-Вълко написа: По традиция посрещахме 8- ми март в Хисаря,но за 3-ти март се очертават четири почивни дни и предлагам да се съберем отново в Хисаря в "Станцията на строителя".
-Веднага следва спам на инженера с наставления за това кое е най Българско, за В.Търново, Шипка и т.н.
-Следват коментари по темата и по спама.
-Нов спам на инженера за В.Търново,настаняването и красотата на спектакъла.
-ДаниКат учтиво пояснява на инженера че темата е за "Посрещане на 3-ти Март в Хисаря" и като иска да ходи другаде да отвори нова тема за Шипка, Шейново и т.н.
-инженера отново цепи мрака, заглавието му било криво. И отдолу ситни:Защо да не се предложи нещо различно на хора, които няма да отидат в Хисаря?
-Вълко отново пояснява на инженера че темата е за посрещане на 3-ти Март на Хисаря и учтиво го моли ако иска да ходи по върхове и стари столици да отвори нова тема.
-спама на инженера отново блясва като светкавица, коментара му бил неуместен. И отдолу следва ситна мисъл.
-Владо прави ситната мисъл едра, за да се види че няма смисъл.
-Дани Рибарска прави забележка на инженера-уместно. Васко я оприличава с диктатор-неуместно.
-PirinVania не разбрали за какво е темата, но инженера не бил виновен.
-Междувременно Владо е отворил нова тема за посрещане на 3-ти Март във Велико Търново, но там никой не пише. Дори и инженера който иначе щедро спами по темата на Вълко.

Васко Илиев написа:
-Дани Рибарска прави забележка на инженера-уместно. Васко я оприличава с диктатор-неуместно.

Не е точно така Боби ! Васко не опреличава Дани на директор*/неуместно/, а напротив в "ТАЗИ ТЕМА" духа на равноправието не би следвало да създава неоторизиран зам.директор. Вече почти всеки опит за изказвания по различни теми, бива неуместно репресиран. Напътствията, указанията и инструкциите за прилично държание не са приоритет на този форум според мен. Абсолютно уместно е да си кажеш мнението в такава разводнена тема, но май само моя размисъл е бил неуместен по темата и е преместен. Който ме е разбрал, разбрал. Респект и уважение към всички Ви. На инжинера само да му кажа, като вижда , че създава емоции и дразги, еми да вземе да се вслуша малко. С такива теми и постове, никой външен не би станал част от НАС от ТЯХ и т.н.

Предлагам да не се скверни наистина големия български празник с безмислици и който иска нека си каже мнението по темата на Вълко, който не иска да си трае.

Който има желание да се изкаже по въпроса може да го направи тук, без да се оспамва прекалено и разводнява другата тема.
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Сря Фев 17, 2016 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако четете и четете повече ,ще знаете че има такъв подход при писане.
Пишете малко ,късо заглавие на темата и след това в първите редове допълвате какво, защо, кога и как.
Точно така е написал и Вълко. Зачиташ и продължаваш и ти става ясно всичко..... Поне на мене, де.
Как е по-добре ,пример за заглавие:
" Посрещане на 3-ти март в Хисаря, станция "Строител" заповядайте без записване,уговорено е ,които иска ,цена 10 лв на ден на екипаж"
Щото в момента заглавието "Посрещане на 3-ти март в Хисаря" пак не е правилно. Аз мисля да посрещна 3-ти март в Хисаря, ама не ми се ходи на станцията на Строителите, пък виждам ,че вече е решено ,бах мааму, семейна работа ,некой решава ,пък аз съм извън групата ,не е честно !

Или "кой къде през уикенда 2016" зачитам се ,пък там става дума пак за некви дето ще ходят някъде, пък аз не искам да ходя ,а не е написано ,че темата е и за тия дето никъде не им се ходи и те така ! Пак дърво ! Решено е ,че през уикенда ще се ходи некъде ,пък на мене ми се лежи в къщи на дивана , семейна работа ,пак ние, вие, и аз съм прецакан !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
БОРО
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Сря Фев 17, 2016 5:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Май доста хора нямат работа и са получили сърбежи......
Тони&Руми
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Фев 17, 2016 6:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

БОРО написа:

+1
Дългата зима и липса на достатъчно слънце нанасят непоправими щети на централната нервна система, увреждат мозъчните клетки, забавя ни и фотосинтезата................ Това е и причината в края на зимата да нараства броя на самоубийствата, убийствата, масовите убийства ................... и теми като тази. Wink
Да идва лятото по-скоро! sunbath
Върнете се в началото
Васко Илиев
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Чет Фев 18, 2016 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тони&Руми написа:
БОРО написа:

+1
Дългата зима и липса на достатъчно слънце нанасят непоправими щети на централната нервна система, увреждат мозъчните клетки, забавя ни и фотосинтезата................ Това е и причината в края на зимата да нараства броя на самоубийствата, убийствата, масовите убийства ................... и теми като тази. Wink
Да идва лятото по-скоро! sunbath

Тема № 13 в този раздел е преместена и отворена от администратор, въз основа на изказвания в основната тема на Вълко за Хисаря, а това дали създателя на основната тема и тези които са отворили № 13 са със сърбежи и нервни отклонения Вие преценете.

А ако имате упреци лично по моето изказване относно правилата наречени "ТАЗИ ТЕМА" цитирани от администратора, това е друг въпрос, обърнете се лично, както подобава и моля да бъдете по конкретни в това какво всъщност защитавате, чрез подобен вид обръщения.

Отново ще напиша всичко по-горе написано, което явно го разбраха малко хора.

Недопустимо е в едно равноправно и свободно общество за каквото се говори тук, да се прилагат методи накърняващи свободата на когото и да било еднолично. Ако това се налага с цел превенция на анархията, то това се случва, чрез допитване до всеки от равноправните членове. Ако сайта е с еднолично управление от страна на създателите му, което е по подразбиране в случая, то би следвало да се отбележи ясно, че това е частна собственост и правилата се определят от администратор, като автоматично определението НИЕ става определящо за кого се отнася.
Съжелявам, че на Дани и се е доспало и не ме е разбрала, че така рязко сторено от страни изглежда, като да обслужваш чужди интереси и това точно провокира изказванията за кръга, който ръководи парада тук и дава наклон на действията й. Опитах се деликатно да подскажа нещо много важно, като не сметнах за необходимо да се обаждам и да го разисквам по телефоните със 100 човека. Щом е необходимо ЕТО , като 16г. ученичка МОЛЯ заповядайте.

Правилата на форума навлизат в колизия с идеята .

Аз съм за ясно определяне на позициите, кой къде стои и до къде може да се разпростре, както в изказванията си така и в носене на отговорност против разочерованието на 1900 потребители или просто "човека взе парите и каза чакай малко"
Ясното определяне на органа/ коректива /, който може да съди. Дразнещите и непристойни изказвания на хора, като инжинерчето да бъдат порицавани в определена тема за конкретния човек, след като обстоятелствата го налагат и на основание хорското мнение в процентно изражение да се предприемат действия.
Тогава може да се каже , че има правила а това НИЕ сме ВИЕ а ВИЕ НИЕ не вървой.
Ако във всяко мнение показващо грешка в подхода търсим сърбежи по тялото ще има много съботи и недели със сърбежи по диваните в къщи, не на поляната с приятели.
Ако това , беше необходимо да се чете и в СИНГАПУР ето моля.
Ако това, ще предизвика тема за порицание, Моля, нека да съм част от първата отворена такава.
Ако искате всеки да има увереност, че след 5г пак ще си пишем тук, ако е дал бог, то не ми разправяйте за нервни кризи..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
naydenov1969
Клубен член с палатка
Клубен член с палатка

Местожителство: BG- Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 18, 2016 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дани ... Много си деспотична и управляваш еднолично собственоста си.
Може ли така Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
марци
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Чет Фев 18, 2016 11:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей толя Петров кви ги забърка да се вземе у ръце и да не се обажда навсекаде . Разбирам го Васко ,ама това е друга тема .
Върнете се в началото
Бат Жоро и Мери

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет Фев 18, 2016 11:51 pm    Заглавие: отделни мнения Отговорете с цитат

А бе Васе , четох първия ти пост, който Дани премести тук ( и правилно ) .
Смених 3 чифта очила докато го изчета и нищо не разбрах от тая философия .
Васе , ела на сбирка да седнем на масите да пием по едно уиски , да си приказваме за кемпери.
На 2 уискита кой къде е пътувал .
На 3 уискита за казармата .
На 4 уискита да изчукаме всички жени по света .
На 5 уискита " Ти...мене...уважаваш...ли...мъ ? "
На...............?????
п.п. Забрави за тая философия , че нямам друг чифт очила . Бат Жоро Capitan
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 10:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз четох-четох, па си сипах.... Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sampo
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 4:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз четох, но не намерих отговор на дилемата защо едни му казват "масаж с освобождаване", а в Перник "бой до насиранье" hammer
Върнете се в началото
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 10:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Винкелут, требе да играе. Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 11:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е ,сега се успокойх Smile не само на мен ми е било трудно четенето с ЧЕРНИ,ГЛАВНИ ,ЧЕРВЕНИ и т.н. букви,няма смисъл от такива сложни изказвания.Ако има да се казва нещо ,то "направо куме в очи" Wink
Форума съществува от години ТАКА,има си правила направени от създателите и се спазват.Не мисля ,че на някой се нарушават правата,ако се направи забележка или пък че има анархия с подобни действия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети