kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Къмпинг Иракли

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ibogdanov

Местожителство: с. Пролеша/Божурище/София

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2016 8:02 am    Заглавие: Къмпинг Иракли Отговорете с цитат

Привет,
Не знам до колко трябва да се радваме или не, но къмпинг Иракли е факт.
http://campirakli.com/bg/prices
Говорих предималко с някаква жена, доста сънена Smile
сподели че си имало всичко !!!!
цените са прилични, според мен.
Къмпинга се намира в горната част на бившия пионерски лагер. Имало магазинче, баня, тоалетна, ток, вода и т.н.
Отварят на 01.06 и бачкат до началото на септември.
Ние определео ще го тестваме поне за седмица през Юни
Айде.. да ни е на късмет новия къмпинг !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
nkalendzhiev

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2016 8:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако инфрмацията в линка по-долу е вярна, не мисля че ще може лесно да се "вреди" човек на някое от 9-те места...

http://camping.bg/%D0%BA%D1%8A%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B8-camping175.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
ibogdanov

Местожителство: с. Пролеша/Божурище/София

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2016 8:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nkalendzhiev написа:
Ако инфрмацията в линка по-долу е вярна, не мисля че ще може лесно да се "вреди" човек на някое от 9-те места...

http://camping.bg/%D0%BA%D1%8A%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B8-camping175.html

каката говореше за резервация...
явно - обаждаш се, плащаш 50% и отиваш надявайки се да не са те изпреварили
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Daniel_Ivanov

МнениеПуснато на: Пет Сеп 09, 2016 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой може ли да сподели как е къмпинга и до кога ще работи?Мисля в края на септември да пробвам да закрия сезона там.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TypucT

МнениеПуснато на: Пон Сеп 12, 2016 4:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

До кога ще работи не мога да кажа, трябва да се звънне и да се пита.
През почивните дни (02-05.09) бяхме там. Като цяло имам положителни впечатления от къмпинга. Палатки имаше доста, шумни компании нямаше, повечето бяха с деца. Освен нашия кемпер, други кемпери и карамани нямаше. До всяко място има изведени подземно ток, вода и канализация. Тоалетните са 2 мъжки и 3 женски, душовете се намират в тоалетните помещения, място има достатъчно да се изкъпе човек, широчко е. Има кухненски кът тип лятна кухня. На входа на къмпинга има магазин, чиито цени са по-ниски от някои денонощни магазини в София. Гледка към морето от местата за каравани и кемпери няма, но има много хубава беседка пред бунгалата и от там страхотен изглед. Слизането до морето е по стълби в северния край на плажа. След 01.09 цената беше намалена от 25лв на 21лв/нощувка.
Поздрави и весело изкарване Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети