kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Питане за Сребърна

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Светослав

МнениеПуснато на: Вто Авг 15, 2017 5:21 pm    Заглавие: Питане за Сребърна Отговорете с цитат

Плануваме кратка разходка из Северното Черноморие и си мислехме да минем да разгледаме резервата Сребърна. Установихме, че къмпинг Ветрен не работи, а за къмпинг Сребърна не намираме информация /телефонът е изключен/. Имате ли идея къде може да се нощува около резервата с кемпер?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Рачо

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто Авг 15, 2017 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За Ветрен: Веднага след къмпинга имаше площадка, на която можеше да се спре. Аз предпочитам долу до рибарите. Там имаше и кръчме с прекрасна рибена чорба. За чорбата е добре да се договорите от вечерта Wink А. Има и невероятни комари Very Happy
Но информацията ми е от преди 2-3 години.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
ckaytss

Местожителство: Силистра

МнениеПуснато на: Вто Авг 15, 2017 9:08 pm    Заглавие: къмпинг Ветрен Отговорете с цитат

Здравейте от Силистра съм и за такъв къмпинг не знам честно казано преди 3 седмици бях на палатка до Рибарите там имаше и каравани
Ето координати https://goo.gl/maps/RMsdDpw58RS2
Най-лесно е да напълните вода на чешмата в Сребърна
https://goo.gl/maps/xPKYSgcWqxm
Понеже често се бърка Музея с Резервата сребърна в навигациите /все още се опитвам да изчистя проблема/
Ето координати на музея https://goo.gl/maps/iEDFE4bTrJx
За комарите използвам репелента от off-road форума - е това наистина помага...
Ако мога да помогна с нещо като места за гледане и други пишете...
А като сте с кемпер можете да спите и на паркинга на резервата - пак комари. Има и други места които могат да се измислят дори и в парка в Силистра си има паркинг Wink
Върнете се в началото
Рачо

МнениеПуснато на: Вто Авг 15, 2017 9:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За къмпинг се води туристическата спалня точно над рибарското селище. Не ме питай защо Shocked Smile

А, я разкажи за репелента, че аз друго освен джин ( вътрешно ) не знам да помага Very Happy
Върнете се в началото
ckaytss

МнениеПуснато на: Вто Авг 15, 2017 9:40 pm    Заглавие: спалнята Отговорете с цитат

Последните години малко я пооправиха ама не мерси по-добре последната ми щура идея паркинга до Дунавската градина вечер има охрана която обикаля по алеите осветено е и има къде да се разходи човек преди лягане. Иначе ако мога да помогна с нещо /да проверя или друго няма проблем/
Върнете се в началото
Георги Геков

Местожителство: София,Нови Искър....

МнениеПуснато на: Вто Авг 15, 2017 10:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А, я разкажи за репелента, че аз друго освен джин ( вътрешно ) не знам да помага Very Happy[/quote]

Има колега от оффорума който предлага репелент,влез в сайта и потърси с "репелент" темата е дълга,препоръчвам го.
Върнете се в началото
Рачо

МнениеПуснато на: Вто Авг 15, 2017 10:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз темата я знам, не съм поръчвал и ми се щеше Калоян да разкаже впечатление за репелента от първа ръка Wink
Върнете се в началото
ckaytss

МнениеПуснато на: Сря Авг 16, 2017 7:31 am    Заглавие: репелент Отговорете с цитат

Тествал съм го край дунава и на Крапец и Езерец върши работа около 2-3 часа точно докато се приберат комарите. В шишета по 0.5 кг. е и отива много малко /компания от 10-15 човека ще го ползва поне 10 дни/ това е като гледам колко остава като е ползвано. Само една девойка до сега се е оплаквала че не помага ама май следващият път ще трябва да я съблека и намажа лично и навсякъде. Номера е да се намажеш и под тениската защото с това може и да те кацне комара но не и да те захапе. Предлага се с аромат и без като този с аромат мирише приятно.
Миналата година имаше и с UV фактор но такъв не съм пробвал, то и аз тази година май не съм се мазал като ходя на плаж...
Върнете се в началото
Светослав

МнениеПуснато на: Сря Авг 16, 2017 4:21 pm    Заглавие: Re: къмпинг Ветрен Отговорете с цитат

Много благодаря за насоките - никога не сме били в тази част на България и ми се ще доста да разгледаме.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети