kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
купувам сърф
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Други
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
коколандия

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Авг 20, 2017 11:10 pm    Заглавие: купувам сърф Отговорете с цитат

Ако някой има излишен сърф, мога да му помогна да се отърве от него Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
kalinntv

Местожителство: BG,Sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 21, 2017 7:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Tочно вчера си мислех как трябва да пусна сърфа ми за продажба.Става въпрос за уинд сърф.Купих го преди 4г ползвах го две и от тогава седи прибран.Дъска Tribord 160л с покритие,което не се пързаля и я предпазва(подходяща за начинаещи),финка,мачта 45% карбон,удължител,платно Loft Concept 5.8кв,гик
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
коколандия

МнениеПуснато на: Пон Авг 21, 2017 7:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

имаш ЛС
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Пон Авг 21, 2017 8:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ше кажеш, че се намерихте Smile
Калине, коколандията май има каяк за продажба, а ти спомена нещо... Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
коколандия

МнениеПуснато на: Пон Авг 21, 2017 6:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Ше кажеш, че се намерихте Smile
Калине, коколандията май има каяк за продажба, а ти спомена нещо... Smile

Късно чадо..... каяка от вчера има нов собственик
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Пон Авг 21, 2017 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ех...
Ма и да бяхме дошли, и да ме беше зарибил, но мъни, но фъни
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
orlinsm

МнениеПуснато на: Пон Авг 21, 2017 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като търсиш сърф ще ти трябва и платно.
Подарявам едно NP RS Racing 7.8 (EVO I или предната година), 4 камбера на човек който наистина ще го ползва а не го взима с цел препродажба.
Обади се ако имаш интерес и ще ти дам по-точни спецификации
Платното е състезателно и не е много подходящо за начинаещи, изисква мачта 4.90 или компромисно 4.60 по възможност NP X9.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
коколандия

МнениеПуснато на: Пон Авг 21, 2017 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Търся нещо, което както от сега си знам ще събира прах в гаража, и веднъж в годината ще карам като слеза по Гърция. Аз съм на никакво ниво... карам на трапец ама при подходящи условия. Много съм далеч от състезателни уреди.
Върнете се в началото
милев-пз
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: БГ Пазарджик

МнениеПуснато на: Вто Авг 22, 2017 8:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

orlinsm написа:
Подарявам едно NP RS Racing 7.8 (EVO I или предната година), 4 камбера на човек който наистина ще го ползва а не го взима с цел препродажба.
Платното е състезателно и не е много подходящо за начинаещи, изисква мачта 4.90 или компромисно 4.60 по възможност NP X9.
колега имаш лично!
Върнете се в началото
kalinntv

Местожителство: BG,Sofia

МнениеПуснато на: Вто Авг 22, 2017 10:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/1147717_10151652335308702_1656463335_o.jpg?oh=6b430c50acc7d1dc8747b0e364d02cf0&oe=5A314B6E
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
ogromnii

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря Авг 23, 2017 7:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Принципно имам 2 сърф комплекта които няма да ползвам, но ще се прибера към 10.09. Ако не си се оборудвал - пиши ☺
Върнете се в началото
Gaitan

МнениеПуснато на: Сря Авг 23, 2017 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

orlinsm написа:

Ако хората преди мен не искат това платно, аз се кандидатирам. Карам малък материал(100 литра и платна до 6.2) и искам да се оборудвам с по-голям слаломен за българските условия. Та това платно ще ми свърши много добра работа. Ще купувам и слаломна дъска около 135 литра по-нататък.
Върнете се в началото
коколандия

МнениеПуснато на: Сря Авг 23, 2017 11:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Gaitan написа:
orlinsm написа:

Ако хората преди мен не искат това платно, аз се кандидатирам. Карам малък материал(100 литра и платна до 6.2) и искам да се оборудвам с по-голям слаломен за българските условия. Та това платно ще ми свърши много добра работа. Ще купувам и слаломна дъска около 135 литра по-нататък.

Лично на мен това платно ми е над възможностите, така че съм пас. Тези дни ще се организирам да видя другите предложения и ще се купува нещо. Ей къде е Гърция...
Върнете се в началото
orlinsm

МнениеПуснато на: Чет Авг 24, 2017 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Платното вече е собственост на милев-пзкойто беше втори по ред. Пожелавам му да го ползва със здраве.
@Gaitan - съжалявам, но ти беше трети в списъка Smile
Върнете се в началото
милев-пз
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: БГ Пазарджик

МнениеПуснато на: Чет Авг 24, 2017 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добри хора, все още има в тая България! Нека да са все повече! Благодаря ти Орлине!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Други Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети