kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Купуваме кемпер
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Кемпери
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NikolayK

Местожителство: Гърция

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледам двата са по 6 метра ,а третият 5(един метър разлика е много при мобилните къщи.Уточнете за себе си коя дължина би ви била най-комфортна,както за каране ,така и за живеене.И трите са по около 80к.с.Гледайте конските сили(колкото повече,толкова повече)според мен тези мотори са слабички ,разположението го остави на половинката. Wink Ако имаш въпроси,питай смело.Успех в избора.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам на вас кой ви е допаднал от тези трите ! На мен лично от снимките и обявата -Софийския Marlin !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А и, той най-много прилича на това което сте описали като изисквания !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Тонин

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако сте с две деца като нас в Кемпер под 6.20 ще ви е тясно. Ние гледахме 5 модела под 6м и нито един не става за семейство.
Ако искате 6м минавате автоматично на Интеграл.
Ние преди да си купим кемпер гледахме повече от 5 години и бяхме изчели всички теми до една във форума преди изобщо да се регистрираме във форума.
За мен от въпросните 3 обяви, които сте постнали нито една не става. Марките на кемперната част са евтина изработка. На двата таваните са ПВЦ, само единия е алуминий. Търсете други.
Върнете се в началото
Тонин

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91504113520570444&slink=4mbat2
Ей тоя е малко размазан като му гледам снимките, ма има гараж отзад и добър двигател и голяма спалня отзад. С едни 3, 4 иляди лева ще стане кукла. Ако не бях купил моя вече щях да го отнеса като куцо пиле домат. Пише че е 22 000лв. Аз бих го погледнал да видя, за какво иде реч.
Върнете се в началото
NikolayK

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 3:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Шест метров и нагоре ,и то интеграл излиза от бюджета за съжаление.
Върнете се в началото
BabyfaceBob
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Sofia, Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако трябва да избирам от трите предложения, аз също бих заложил на Марлин-а, като все пак продължавам да се убеждавам, че в диапазона 23-25 хиляди лева има много сериозни импровизации, които нито са свежи на външен вид, нито са оборудвани достатъчно. Доста кемпери гледах напоследък и мисля, че лелеяната среда на 90-те и новата маска на Фиат са надценен търговски довод.
Моето лично мнение, е, че срещу около 5 хил.лева отгоре на вашия бюджет отивате направо в клас над предложенията в дупката 23-25, а срещу 10 хил.лева отдолу направо вземате приемлив, запазен, достатъчно бърз, обслужен, дооборудван и гледан кемпер, перфектен за първа машина.
Много малко хора са тръгнали с хубав бюджет като вашия.
Върнете се в началото
sampo
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дани и Божо написа:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91502219763598297

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91487519145344736

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91494873269463313

Кемпера от втория линк е с уникален монтаж на соларния панел, "немска работа" Laughing
Върнете се в началото
Тонин

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 6:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Марлин... от това по-евтина караванна фирма едва ли съществува. Пълен леш е. Rolling Eyes
Върнете се в началото
lubomihaylov

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 7:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тонин написа:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91504113520570444&slink=4mbat2
Ей тоя е малко размазан като му гледам снимките, ма има гараж отзад и добър двигател и голяма спалня отзад. С едни 3, 4 иляди лева ще стане кукла. Ако не бях купил моя вече щях да го отнеса като куцо пиле домат. Пише че е 22 000лв. Аз бих го погледнал да видя, за какво иде реч.

По-тъп съвет не бях виждал. Извинявай. Гадни снимки.Никаква информация. Как го прецени бре?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Дани и Божо

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Продължаваме да търсим тогава . И ще питаме. Тук. Уважаваме информираното мнение на всички ви, НО нямаме 5 г. време да търсим, както и възможността да изчетем всички теми във форумите тук. Пак казвам - лични причини и обстоятелства ни налагат по-бързия избор и покупка. ЗАТОВА ще сме ви благодарни за всяка информация .
А този , на колегата и тук ? Разбираме,че мнението ви ще е субективно като за колега, но все пак ?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91503845187000722
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Дани и Божо

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 8:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91500487710089853
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дани и Божо написа:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91500487710089853

Тази рифелова ламарина на тавана не е добър знак, очевидно е слагана допълнително. Не виждам причина да е там, освен ремонт на тавана.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NikolayK

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато ние търсихме кемпер,седнахме и си казахме предпочитанията с половинката.За мен беше важно да е с голям двигател.Половинката искаше да не разваляме седящата група вечер,а именно да има място за нас в алковена ,а децата на двуетажни легло .Така се оттърваваш от гимнастиката сутрин и вечер да правиш седящата група на легло.
Седнете поговорете кой какво иска,това е инвестиция за години напред.Щом имате картинка на това което искате,после е лесно.
Екстрите за които не сте се сетили са бонус,но трябва да сте готови и на компромиси,няма идеален кемпер ,дори и нов.
Като видите вашият ще го познаете, вярвайте ми.Поне при нас беше така.Успех и стискаме палци.Дано го намерите скоро.
Върнете се в началото
Дани и Божо

МнениеПуснато на: Вто Сеп 12, 2017 9:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NikolayK написа:
Когато ние търсихме кемпер,седнахме и си казахме предпочитанията с половинката.За мен беше важно да е с голям двигател.Половинката искаше да не разваляме седящата група вечер,а именно да има място за нас в алковена ,а децата на двуетажни легло .Така се оттърваваш от гимнастиката сутрин и вечер да правиш седящата група на легло.
Седнете поговорете кой какво иска,това е инвестиция за години напред.Щом имате картинка на това което искате,после е лесно.
Екстрите за които не сте се сетили са бонус,но трябва да сте готови и на компромиси,няма идеален кемпер ,дори и нов.
Като видите вашият ще го познаете, вярвайте ми.Поне при нас беше така.Успех и стискаме палци.Дано го намерите скоро.

Долу-горе и нашите предпочитания са сходни с вашите Smile Продължаваме напред Wink
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    kemper-club forum Форуми -> Кемпери Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети