kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Смолян? През Пловдив (Асеновград)...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ilkomuhata
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Окт 17, 2017 7:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

loveforever написа:
Ми значи баш кемпер му трябва. Да си купи кемпер и съвсем ще обеднее Laughing

big laugh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана Yahoo Messenger
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Вто Окт 17, 2017 7:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken миналата година декември месец бяхме на Пампорово за откриването на ски сезона мисля беше 10-11-12 декември .Та единия ден, ни се прииска топъл минерален басейн и понеже на Пампорово няма, та отскочихме точно до този басейн ! Беше размазващ кеф, сняг и вряла вода! На всичкото отгоре беше мисля понеделник или вторник и целия комплекс беше само за нас,нямаше никой друг ! Два басейна и джакузи само за нас !
Големия, плувния басейн беше най студен от към температура, пишеше че е 25 градуса, но според мен нямаше повече от 20 ,но детския си беше около 37-38 ,а джакузито беше около или над 40 градуса като влезнеш и настръхваш от жегата !!!
В Девин явно има и други басейни ,но закрити ,а ние търсихме открит и ни препоръчаха този комплекс!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Вто Окт 17, 2017 10:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами явно наистина е имало авария, или още са на летен режим, както ми обясняваха на Варвара, където пък наистина не виждам причина да ходя, освен за определена компания. Между другото на Струилица искат десетачка на възрастен и 6 на дете. Долу, в аква парка е девет, но с включена парна баня и сауна, голямото дете 4,50, малкото безплатно.
Ако е от значение де Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
turbo1

Местожителство: Сливен BG

МнениеПуснато на: Сря Окт 18, 2017 7:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз споделих за Струилица !
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Иво това някъе в Девин ли е?

chicken

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Над Девин. Търси Струилица в Гуглето. Покрай пълначницата на минерална вода, та нагоре. Бсе покрай реката, като се влезе в Девин.
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 10:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси!
Вчера ненадейно ми щукна, че може част от есенната ваканция на учениците да се оползотвори сред красотите на Родопите дето отдавна са ми мерак и викам да набележа няколко опции за спане.
chicken

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Оф, и ние се чудим, нали вече сме зависими от ваканциите... Ама и двама работещи.... Трудно става напасването Sad
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 11:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да точно това с работните дни е проблема. Затова обмисляме някакъв среден вариант от четвъртък следобяд до неделя.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети