kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Усилен съединител за кемпер? Има ли такова "животно&quo
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chicken

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 17, 2018 11:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
chicken написа:
Вие сериозно ли?

Не, прайм си вятър, не ни обръщай внимание, ние сме едни самозвани комплексари и се мъчим да изпъкнем във форума. Ако може и някое клиентче заблудено да прикоткаме... Ама, на, нема шанс, и тебе те изпуснахме Wink

Не става дума вие какви сте, а за какви мислите другите.
Ташак работа е цялата работа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Йордан Христов

Местожителство: Исперих

МнениеПуснато на: Сря Яну 17, 2018 11:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pendovr написа:
Само да попитам тука на коя марка автомобили сте оторизиран сервиз сте...... Мечков ? .Василев?. Ако дадете правилният отговор ще бъда благодарен .
Аз знам на кои, на баровските марки, никога цената не е била критерий за добър сервиз. Титаник построен от инженери ноевия ковчег от аматьори. Мили приятели обръщате всяка тема в скандал и мерене на пи...ки, бъдете преди всичко добри хора. Сега по темата НЯМА усилени съединители ,има оригинал и такива с съмнително качество, за такива тежки и скъпи машини слагайте оригинал за да не ви е виновен майстора после.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 7:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

pendovr написа:
Само да попитам тука на коя марка автомобили сте оторизиран сервиз сте...... Мечков ? .Василев?. Ако дадете правилният отговор ще бъда благодарен .

http://rheamp.bg/serviz-chasti.php

И още няколко строго специализирани и конфиденциални, които не касаят този форум по никакъв начин.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 7:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:

Не става дума вие какви сте, а за какви мислите другите.
Ташак работа е цялата работа.

"Ние" не мислиме нищо, ние четем форума Wink
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 7:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Йордан Христов написа:
pendovr написа:
Аз знам на кои, на баровските марки, никога цената не е била критерий за добър сервиз. Титаник построен от инженери ноевия ковчег от аматьори..

Титаник е бил построен от инженери, които не са могли да предвидят, че ще бъде управляван от нескопосан аматьор. А Ноевият Ковчег е МИТ !

Другото за "баровските" марки не го разбрах, но всичко е точно...
Върнете се в началото
Тонин

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 8:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

От един тъп съединител, голям проблем направихте..
Трябвало Оригинален майко мила. А той оригиналния го прави една от трите ни известни марки, само кутията различна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 8:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тонин написа:
Трябвало Оригинален майко мила. А той оригиналния го прави една от трите ни известни марки, само кутията различна.
Значи рибарският ми кемпер е с такъв съединител и това, което се продава в еврото, в ауто плюс и другите производни, няма НИЩО ОБЩО с това, което взех от Пежо. Преди мене беше на клиент, който си го е сменял с LUK от магазина за един лев. Така, че не е ли най-добре, когато човек има преки наблюдения и практика - тогава да пише ? Явно всеки го сърби да пише просто ей така.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 9:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А ти откъде имаш преки наблюдения и практика кой къде и как си пддържа автомобила, в какви сервизи ходи, какво си мисли, какво може и всякакви други експириънси, каквото и да знами тази, модерна последно време дума?
А, да! Четеш форума и всички са ти ясни!
Аз в кой сервиз, който не става, ходя?
За твоя и Василиевия ясно. Твоя не е по темата, на Василев не го знам къв е. Той е всичколог, може и за ракети да има. Но професионала Василев прави грешката, като егецентрично аматьорче, да се запъва за неверни дистанционни диагнози (помня аз износените барабани на караваната, ама не успях да му угодя) плюс селската му арогантност, та и ние си правим изводи. Това, че Василев се пъне във форума, на кого какво трябва да му говори? И това, че някой смята, че всички ние сме смотани и сме бай Ганьовци, кого трябва да касае? Ако някой иска да помогне с нещо, ако някой знае нещо конкретно, да турне тук един списък на сервизите, които стават ( според него), пък ние ще се опитаме да се познаем. Но при положение, че никой в този форум не знае кой кой сервиз посещава, къв има наврян нейде, че да твърди каквото и да е за човека? А, да, само на Василев сервиза става...!!!
Любомир Мечков написа:
Тодор Василев написа:

Много ясно че има маистори. Въпроса е дали познаваш такива.
Но и да познаваш такива вероятно и те не могат да ти помогнат.

Кво да познава, нали е написал - по-добре сам да си го смени, отколкото да му счупят колата в някоя дупка. Смятай дали не е сърбал попарата и къде е ходил Mim Това малко ми напомня като едно време пред блока - всеки втори чичак се гъзурчише по колата, така, че да му се вижда кафявата лайсна. Ама помниш, че тогава нямаше друг начин - сервизите бяха като кореком - трябва да имаш специално положение, за да стъпиш в тях. Докато сега - "си го нАпраа сам" или в оня сервиз "дупката" и после вика - тойота е най-тъпата кола, епа тъпа е. Особено, когато по нея са творили ебасимуси и ендженерините. Или в някоя дупка-сервиз някой гайкаджия е правил любоф с ауспуха, щото друго не може да направи. Mim

Сещате ли се? Човек пита, за пореден път помощта някак се размива с обиди. Щото е трудно да кежеш “еди кво си е положението със съединителите, внимавай с единкво си за сервизите, най добре отиди еди къде си или еди къде си...”. Ама не! “Ти си ебаси шитнята, дето иска да мине тънканаж и ще те ебат в някоя дупка, щото се правиш на тарикатче и не искаш да платиш на истински майстори, ама това е типично за българина, само аз съм ебасимаикатаси...”

За да дам истински ляб, че иначе лека работа се получава, ще ви кажа аз в кои сервизи ходя. Откакто съм в Софето. Първия беше Сервиз Плюс. На Черни връх, до кръговото. Сега ходя в Премиум сервиз. На булевард Илиенци. Преместих се с човек и всъщност откакто имам тази Тойота един човек е контролирал работата по нея и знае кога и какво е правено. Но това е друг въпрос. Аре, почвайте да хейтите дупките!
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пиренце, ти сам написа, че ще си сменяш сам съединителя, защото ще ти строшат колата в някоя дупка. Аз не мога да разбера твоите шизофренни наклонности, наистина ! Или сега ще се измъкнеш, че не разбираме от майтап ?

За сервизите - е какво да давам насоки, нали веднага ще скочите за реклама, вие сте един истински СЕМ или най-точно - НеСеРеТе. Така, че си оди къде ти душа сака. А и ти се изпиня тука да пишеш и написа за дупките, не аз. Аз си правя колите в базата, защото имам 4-ма квалифицирани механика. Механици, работещи при мен, но обслужващи най-добрите рали отбори в България, не некви селски тикви... ДА, МЕРИМ СИ ПИШКИТЕ ще каже някой злобничко сега - ама е те на - ФАКТ ! Като си мериме пишките, що други си навират гъзиците между тях ?

За Тодор, Пиленце мое, нямаш много инфо и идея кой е. Ама, когато твоята кола е била 60 коня и си се радвал, че не е заз с 38 коня, той караше 400 коня кола, произведена от него. Той е един от доайените на ДРАГ спорта у нас. Така, че специално за механиката и устройството на автомобила, по-добре не се напрегай, нелепо е...

Някакви въпроси от някой напрегнат има ли още ? Или професор Ебасимуси да се оттегли в покоите си ?

Mim
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 10:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пиле.
Ти чуваш гласове.
И моя глас не е между тях.
Но въпреки това се чувстваш засегнат от написаното от мен.
Къде съм коментирал сервиза които посещаваш.
Как реши че съм всичколог като съм супер обран в писането.
Което ще рече че коментирам само неща които са ми в компетенцията.
За разлика от твоя милост.
Ти си на всяка манджа мерудия.
Ти си тъпак не защото не разбираш от коли а защото се чувстваш засегнат
от това че някои друг разбира повече от тебе при положение че даже не ти е работа да разбираш.
Морето е голямо и винаги има по голяма риба.
За статистиката ще споделиш ли от къде доиде в Софето.
Или се притесняваш да не те разпознат градските ти.
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност да, никакво адекватно отношение към майтапите не виждам. Откакто не карам 53 коня кола не пипам нищо. Освен екстрички някакви.
Пи отношение на Тодор, никой не се напъва за механиката или устройството на автомобила, а за това, че се държи като един от доаените на джендърите в България, не на деаг спорта. Нелепо е, независимо колко голяма работа си, да се държиш арогантно и с презрение към хора, които не познаваш. От голяма работа стойноста пада колкото на наркоманска утайка пред НДК. И язък за усилията. Това, че някой не е силен в механиката с какво го прави по долен? Ти или Василев можете ли да преведете половината София филм фест? Да нарисувате или изсвирите нещо? Някой от вас да е добър лекар, ако ще и конски да е?
Да не говорим, че аз, бе грам претенции и надуване тук, имам някакви претенции, че съм фащал гаечен ключ. И съм правил доста неща без никакви условия. Като последно на пода на подземен паркинг на недовършена сграда пръснах двигател на Ямаха, като крайния резултат беше 20км/ч по висока скорост от зададената от производителя. И това само защото трябваше да оправя бакиите на майстор педалите от Овча купел. Ония с моторите, на улицата на Димбо, да им серат оФци в устенцата! Които са бачкали там преди десет години...
И до “бегачки” и механици все сме се докосвали. Нашите навремето се заиграха с вдна N-ка. Косуърт. Дори не помня колко сезона изкараха и за кво им беше... Баси парите, дето гълташе! Поне научих Корела и работата с фолио покрай това.
Но не изразявам никакви претенции за себе си, не обиждам другите и не се правя на Единствения, нали? Най вече не съдя за хора, които не познавам и то все негативно!
Хора, като сте постигнали толкова много, се дръжте адекватно! Насреща имате други хора. Всеки с неговото си. Всички сме с някакви плюсове и минуси, вие не сте по различни
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 10:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Оф, съжалявам, че разбидих професора! Не знам що писах, като знам, че пак нищо от същноста няма да се хване, а ще се васят неща от контекста за едното напъване...
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 11:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тонин написа:

Всеки производител (изключвам производителите на бутикови неща)
има първо качество ,второ ,трето и т.н.
Един Мерцедес произведен за немския пазар няма нищо общо със същия такъв произведен за България и още по малко общо с такъв произведен за третия свят.
Сега си представи какво става при авто частите произведени някъде си от някои си под някъква марка.
И закупени от търговец търсещ максимално ниска цена.
Щото пазара ни е такъв. Всеки търси цена.
Ще дам следния пример.
Един термостат за Субару в Япония струва 38 долара при цена дадена за 100 броя. Това е без транспорт мито и ДДС и печалба.
Най скъпия такъв термостат в БГ струва 54 лв.
И проверено опитно че тоя от 54 лв. няма нищо общо с японския.
Сега се замислете тея кутики значат ли нещо.
Върнете се в началото
Тодор Василев

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
Всъщност да, никакво адекватно отношение към майтапите не виждам. Откакто не карам 53 коня кола не пипам нищо. Освен екстрички някакви.
Пи отношение на Тодор, никой не се напъва за механиката или устройството на автомобила, а за това, че се държи като един от доаените на джендърите в България, не на деаг спорта. Нелепо е, независимо колко голяма работа си, да се държиш арогантно и с презрение към хора, които не познаваш. От голяма работа стойноста пада колкото на наркоманска утайка пред НДК. И язък за усилията. Това, че някой не е силен в механиката с какво го прави по долен? Ти или Василев можете ли да преведете половината София филм фест? Да нарисувате или изсвирите нещо? Някой от вас да е добър лекар, ако ще и конски да е?
Да не говорим, че аз, бе грам претенции и надуване тук, имам някакви претенции, че съм фащал гаечен ключ. И съм правил доста неща без никакви условия. Като последно на пода на подземен паркинг на недовършена сграда пръснах двигател на Ямаха, като крайния резултат беше 20км/ч по висока скорост от зададената от производителя. И това само защото трябваше да оправя бакиите на майстор педалите от Овча купел. Ония с моторите, на улицата на Димбо, да им серат оФци в устенцата! Които са бачкали там преди десет години...
И до “бегачки” и механици все сме се докосвали. Нашите навремето се заиграха с вдна N-ка. Косуърт. Дори не помня колко сезона изкараха и за кво им беше... Баси парите, дето гълташе! Поне научих Корела и работата с фолио покрай това.
Но не изразявам никакви претенции за себе си, не обиждам другите и не се правя на Единствения, нали? Най вече не съдя за хора, които не познавам и то все негативно!
Хора, като сте постигнали толкова много, се дръжте адекватно! Насреща имате други хора. Всеки с неговото си. Всички сме с някакви плюсове и минуси, вие не сте по различни

Ама ти си чисто луд.
Какво презрение каква надменност.
Казах ти да намериш някои да ти преведе написаното.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2018 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебасимусито и майтапа Mim
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 7 от 9

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети