kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
УИКЕНД ПРЕЗ 2018
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Клубни срещи и мероприятия с развлекателен характер
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юли 02, 2018 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има още време до края на седмицата, но да попитам някой планували да ходи уикенда на поляните преди Говедарци. На мен ми се ходи някъде с кемпера. Тоя сезон още не сме били там, но Жоро е против ако ще трябва да сме сами. Страшно му било. hammer
kvp155

МнениеПуснато на: Пон Юли 02, 2018 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма да сте сами, бъди сигурна. Циганите отдавна го чакат Жоро, да му плячкосат нещо.
Ние можем да минем, но ако няма цигани, коне или крави, няма да спираме, а ще продължим, докато ги намерим. После отиваме за гъби. Отровни. С Ели.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Пон Юли 02, 2018 7:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние ще сме на отсрещната поляна с палатката. Онази, до която с кемпер се не стига Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пон Юли 02, 2018 9:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом ще има цигани, значи няма да се притеснявам. Понеже съм пълен лаик в гъбосъбирането бих се цанила за калфа, че да понауча туй-онуй от майсторите, стига да ме вземете. Rolling Eyes
Евгени
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2018 10:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние планираме от петък, да берем гъби на поляните над Говедарци. Там цигани не идват.
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2018 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ихааааааааа! Евгени много ще се радвам да се видим banana
Евгени
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2018 7:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз ще се радвамя да се видим. Но да уточня, ни ходим на поляните над Говедарци. На поляната под Говедарци е припек и е много горещо. А пък горе под боровете е по прохладно и по спокойно. Там съм изградл голямо огнище, а дърва бол. Ако е рекъл Господ, ще тръгним в петък на обед.
pendovr

Местожителство: Враца

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2018 8:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е чичко Евгени тъкмо мислех да ви се обадя да Ви поканя на Седемте престола за тази седмица ,но сега видях , че няма да е сега , вече сте си избрали де да ходите . Е друг път ще бъде , ако искате с Теменуша де thumb up
Върнете се в началото
ФИФИЛОТА

МнениеПуснато на: Вто Юли 10, 2018 10:08 pm    Заглавие: Говедарци Отговорете с цитат

Здравейте. Ние сме нови къмпинари с каравана и мислим уикенда да сме на Говедарци.Бихте ли ни препоръчали къде по точно да отидем, ще има ли някой там от форума този уикенд?Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тони Котев

Местожителство: BG

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 8:58 am    Заглавие: Re: Говедарци Отговорете с цитат

ФИФИЛОТА написа:
Здравейте. Ние сме нови къмпинари с каравана и мислим уикенда да сме на Говедарци.Бихте ли ни препоръчали къде по точно да отидем, ще има ли някой там от форума този уикенд?Благодаря предварително!

https://goo.gl/maps/TdoMG99qkp62
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 9:30 am    Заглавие: Re: Говедарци Отговорете с цитат

ФИФИЛОТА написа:

Хората от форума, ходят там само когато вали градушка или проливен дъжд. Затова поне 15 кемпера и една каравана бяхме там миналата седмица и не спря да вали. За тази май го дават слънчево ...
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А на палаткаджииъе не се обаждате... Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
kvp155

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 10:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chicken написа:
А на палаткаджииъе не се обаждате... Sad

Не следиш прогнозата … а и палатката е добре да е от ламарина, че иначе ще се издавят пилците.
Върнете се в началото
ФИФИЛОТА

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 10:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за информацията.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chicken

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2018 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нищо нема да се издави! Моите палатки са още в срок на годност Wink
А, както много пъти съм казвал, караванокемперите имат много съществен недостатък. Тропащия по тях дъжд е изключително неприятен като звук, за разлика от същия при палатките. Дори мисля за следващото, което ми стане къща, да направя нещо по въпроса. Примерно плътно панели Smile Това, като спра да псувам джамбазите и други търговци, които нагло, дори от мен, неграмотния, не могат да скрият какво продават. Или просто се смятат за по-големите умници... Не знам...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Клубни срещи и мероприятия с развлекателен характер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 5 от 9

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети