kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Хайде на ски ! ... ***
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kvp155

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 10:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
... И аз се засилих за Бабин Зуб, тамааан да се запознаем ...

Паметта ми не е толкова къса и нямам никакво желание да познавам хора като теб. Все пак света е шарен и място има за всички. Да идва който иска, сърбите не връщат никой.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
rozovslon

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъй и тъй сме почнали...ако има някой с диария да казва...
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 10:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Диария нямам, ама имам само 910 динара налични, които не ми стигат и за узото. А, сори, това беше за лятото в Гърция, но купено от тук. Ти не си ли зимен сън. Вярвам, акумулатора ти е в мазето, вързан към трансформаторно зарядно. Остави ни да си чистим соларите и приготвай зимнина за лятото
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Любомир Мечков написа:

Паметта ми не е толкова къса и нямам никакво желание да познавам хора като теб. Все пак света е шарен и място има за всички. Да идва който иска, сърбите не връщат никой.
Естествено, не е лошо да схващаш иронията, чувствата ни са взаимни, дори моите са още по-силни. Не напразно чета кой къде ще хода, за да тръгна в друга посока. Idea Laughing
Да не забравиш да пуснеш един пътепис къв страшен скиор си станал в края на сезона Embarassed Да знаят хората какъв страхотен атлет и гурме човек си Mim
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chicken

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 1:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък искам да се запозная с Розовия! Розов, ако успея да измъкна караваната от паркинга, довечера и утре през деня с едни много хубави хора сме на Шипка, като едни истински националисти, родолюбци и там квито още са мантрите, не за друго, ми рижия идиот не ми дава зелена карта, а после слизаме на басейн. На Хисаря по нова година се разминахме, мен ме нямаше, но вярвам, съдбата ще ни събере Smile И в други неща вярвам, нищо, че и двамата тук сме гъзове. Да, и аз, не само ти. Особено според някои Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
chicken

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 1:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гого написа:
chicken написа:
... трябва да върша работа по телефона, а с оня роуминг мобилните оператори да ме фанат за хея...
Имах некви съмнения, че си ало измамник
chicken написа:
... Дори не знам къде ми е дебитната карта...

Мхм подозренията се засилват Mim

Няма да коментирам тук, че и без това оспамихме темата, а сезона още не е свършил angel Think money
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 1:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
kvp155 написа:
Любомир Мечков написа:

Естествено, не е лошо да схващаш иронията, чувствата ни са взаимни, дори моите са още по-силни. Не напразно чета кой къде ще хода, за да тръгна в друга посока. Idea Laughing
Да не забравиш да пуснеш един пътепис къв страшен скиор си станал в края на сезона Embarassed Да знаят хората какъв страхотен атлет и гурме човек си Mim

Ирония не мога да я схващам. Аз съм тъпо парче, като теб и ми е трудно. Виж за това, че пишеш къде ще ходиш, те поздравявам, че и аз да тръгвам в друга посока.
И от пътеписи вече няма остана смисъл, че хората които могат да четат също не останаха много.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 1:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:

Ирония не мога да я схващам. Аз съм тъпо парче, като теб и ми е трудно. Виж за това, че пишеш къде ще ходиш, те поздравявам, че и аз да тръгвам в друга посока.
И от пътеписи вече няма остана смисъл, че хората които могат да четат също не останаха много.

Абе муха, ако нещо някой те е напрегнал, не си го изкарвай тука на мене, щото си ми ясен като бял ден. На Ираклица се покри като плъх, а тука ми се правиш на много отворен играч. Комплексирано пилешко сърчице със сълзлив пътепис... Mim Mim Mim
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
kvp155 написа:

Абе муха, ако нещо някой те е напрегнал, не си го изкарвай тука на мене, щото си ми ясен като бял ден. На Ираклица се покри като плъх, а тука ми се правиш на много отворен играч. Комплексирано пилешко сърчице със сълзлив пътепис... Mim Mim Mim

Ето, виждаш ли се – плъх, муха, отворен играч, комплексирано пилешко сърчице … това повече не можеш. И за Ираклица пак се обърка – цял ден по плажа и цяла нощ на масата. Ето така се скрихме 20 човека с кемпери и в средата моя.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:

Ето, виждаш ли се – плъх, муха, отворен играч, комплексирано пилешко сърчице … това повече не можеш. И за Ираклица пак се обърка – цял ден по плажа и цяла нощ на масата. Ето така се скрихме 20 човека с кемпери и в средата моя.
Това ти е психопрофилът, не се напрегай. Тоест, извинявам се - това е твоята психоспортограма ! Нали си вездесъщ спортист. Тук навсякъде си го нацвъкал и утвърдил Mim Idea

Но, стига толкова, и без това ме прецака да не ходя на бабин зуб. Сега и ми губиш времето Mim Аре чао скиорче.
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
kvp155 написа:

Това ти е психопрофилът, не се напрегай. Тоест, извинявам се - това е твоята психоспортограма ! Нали си вездесъщ спортист. Тук навсякъде си го нацвъкал и утвърдил Mim Idea
Но, стига толкова, и без това ме прецака да не ходя на бабин зуб. Сега и ми губиш времето Mim Аре чао скиорче.

Не се чувствай прецакан, а заповядай на Бабин Зуб. Дори и аз да не дойда, там винаги има много твои фенове.

Благодаря за психопрофилът и психоспортограмата. Безценни са.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 3:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:

Не се чувствай прецакан, а заповядай на Бабин Зуб. Дори и аз да не дойда, там винаги има много твои фенове.

Благодаря за психопрофилът и психоспортограмата. Безценни са.
Не, няма да отида на бабиния зъб, защото ме е страх да не ме засенчиш с умения.

Не бЕри грижа за моите фенове, аз не държа да изпъквам, не и на приказки. Човек има фенове, когато действа, а не, когато ПИШЕ, ама няма как да усетиш тази разлика Idea
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 3:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:

Не бЕри грижа за моите фенове, аз не държа да изпъквам, не и на приказки. Човек има фенове, когато действа, а не, когато ПИШЕ, ама няма как да усетиш тази разлика Idea

Ако въобще разбираш тази разлика, отдавна трябваше да спреш да пишеш.
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvp155 написа:
Любомир Мечков написа:

НЕЕЕЕ, аз пиша, защото обичам да ти натискам бутончето Idea
Мене не ме оценяват на базата на писане във форум за отдих със заядливи чичаци. Нарича се - РЕАЛНОСТ, Р Е А Л Н О С Т ! Mim Mim Mim Заради това и си позволявам да пиша КАКВОТО си пожелая, особено, когато става въпрос за КВП155 Laughing Laughing Laughing Idea
Върнете се в началото
kvp155

МнениеПуснато на: Пет Мар 02, 2018 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любомир Мечков написа:
kvp155 написа:
Любомир Мечков написа:

НЕЕЕЕ, аз пиша, защото обичам да ти натискам бутончето Idea
Мене не ме оценяват на базата на писане във форум за отдих със заядливи чичаци. Нарича се - РЕАЛНОСТ, Р Е А Л Н О С Т ! Mim Mim Mim Заради това и си позволявам да пиша КАКВОТО си пожелая, особено, когато става въпрос за КВП155 Laughing Laughing Laughing Idea

Ето, видя ли че не разбираш разликата.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Отделени мнения и теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети