kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Дуранкулак
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BluesCom

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 05, 2018 11:43 pm    Заглавие: Дуранкулак Отговорете с цитат

Това лято ще се сложа на северния плаж (Кладенчето) на Дуранкулак.
Не съм бил там до сега. Търся някой да каже от къде се пълни вода там за къпане и миене.
Благодаря!

P.S. Гости са добре дошли )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
kalinntv

Местожителство: BG,Sofia

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2018 5:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

От 2-3 години не съм ходил на този плаж-доколкото съм чел се казва Св.Анна,но не мисля,че там има от къде да си пълниш вода.Според мен варианта е да ходиш до близките почивни станции или до къмпинг Космос
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
rozovslon

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2018 9:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И да не си забравите ушанки и ватенки!
Може и без гамаши.
Върнете се в началото
kalinntv

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2018 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:
И да не си забравите ушанки и ватенки!
Може и без гамаши.

Доста време съм прекарал по тези ширини,пък не съм измръзнал.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
rozovslon

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2018 10:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

То бивало и да измръзнеш...
Върнете се в началото
BluesCom

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2018 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rozovslon написа:
То бивало и да измръзнеш...

rozovslon нещо по темата ще кажеш ли? )
Върнете се в началото
rozovslon

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2018 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Казах каквото имам да казвам!
Ако очакваш пътеводител, не съм аз човекът.
Успех!
Върнете се в началото
chicken

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2018 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе прав е розовия, че мамата си трака, ама ние и това лято ще пробваме Smile Ама този път ще си взема форцелта Smile
Миналата година беше страхотно! Отдавна не съм се чувствал така на нашето море!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
BluesCom

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2018 6:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Очаквам който е бил там да каже от къде е пълнил вода Smile
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2018 12:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние минахме и само разгледахме. Вода не видях, а тези дето се бяха разпищололи в трънките казаха че водата дето имат си я били докарали от Добрич. Лично на мен не ми хареса изобщо. Много народ на малка площ, ************** ****************
Звездичките са вместо негативните ми впечатлениешя от видяното, спестявам ги защото не искам сличайно да засегна някой.
kalinntv

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2018 6:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

loveforever написа:
Ние минахме и само разгледахме. Вода не видях, а тези дето се бяха разпищололи в трънките казаха че водата дето имат си я били докарали от Добрич. Лично на мен не ми хареса изобщо. Много народ на малка площ, ************** ****************
Звездичките са вместо негативните ми впечатлениешя от видяното, спестявам ги защото не искам сличайно да засегна някой.

Aз мисля,че не говорим за едно и също място...
Върнете се в началото
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2018 9:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Миналата година минахме по крайбрежието където разбира се можахме да достигнем с кемпера от границата буквално до Камчия. Там където кемпера не можеше да мине и беше не много далеч от морето оглеждахме пеша. Навсякъде до където би могло да иде човек някак имаше почиващи под някаква форма. Тъй нареченото кладенче така и не ходихме да го видим как изглежда. Само като чух как се пълни вода от там ми стигаше да реша че не бих се възползвала. Същевременно наоколо беше меко казано пренаселено от моя гледна точка до където поглед стига. В къмпинга не влизахме да видим какви са условията, но разбрахме че ако не се настаняваш там дори да си платиш таксата за деня за кемпер(20лв) пак не дават да си налееш вода. Навсякъде наоколо селските чешми са затворени и местните продават водата по левче литъра. Чак на 30км на юг от там имаше чешма в центъра на едно село.
BluesCom

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2018 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето такава информация очаквам. Мерси!
Лошо... явно ще трябва да се правят разни "пътувания" до най-близката работеща чешма..а за местните жалко... тъжна работа щом продават водата по лев/литър...
Добре, че резервоара на караваната ми е 100 литра. )
Върнете се в началото
kalinntv

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2018 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

loveforever написа:
Миналата година минахме по крайбрежието където разбира се можахме да достигнем с кемпера от границата буквално до Камчия. Там където кемпера не можеше да мине и беше не много далеч от морето оглеждахме пеша. Навсякъде до където би могло да иде човек някак имаше почиващи под някаква форма. Тъй нареченото кладенче така и не ходихме да го видим как изглежда. Само като чух как се пълни вода от там ми стигаше да реша че не бих се възползвала. Същевременно наоколо беше меко казано пренаселено от моя гледна точка до където поглед стига. В къмпинга не влизахме да видим какви са условията, но разбрахме че ако не се настаняваш там дори да си платиш таксата за деня за кемпер(20лв) пак не дават да си налееш вода. Навсякъде наоколо селските чешми са затворени и местните продават водата по левче литъра. Чак на 30км на юг от там имаше чешма в центъра на едно село.

Не мога да повярвам!За това място ли говорим?
https://goo.gl/maps/ZkmQknA1ivw
Върнете се в началото
TypucT

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2018 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, на къмпитг Космос (Дуранкулак), цената на престой на човек е 8лв., независимо с какво и по какъв нащин ще се нощува (палатка, каравана, кемпер). Ние го използваме като междинна спирка за по 1 вечер за да заредим резервоари с вода и да се изкъпем на нормално течаща вода. Никога не сме имали проблеми с пълненето на резервоалите или каквото и да е било при ползване дори на 1 нощувка. Това с 20-те лева ме изненада. За последно бяхме там в началото на септември и платихме 8+8=16лв за двама души, водихме и куче. Иначе на повечето бензиностанции не отказват да дават вода ( е, желателно е да се зареди и някакво гориво, да не е без хич), понякога се радват и на 2лв за кафе/бира според времето на денонощието Wink
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Къмпинг Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 1 от 7

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети