kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Яз.Искър 03-05.042009г.

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътеписи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
savelka
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 05, 2009 8:07 pm    Заглавие: Яз.Искър 03-05.042009г. Отговорете с цитат

Не знам какъв пътепис е това,но да ви разкажа как изкарахме на яз.Искър тези почивни дни 03 - 05. 04.2009г.
Та ,нали се бях навил да пробвам къщичката след зимния и сън,реших да направя един излет до язовир Искър.В петък с мой комшия, следобед тръгнахме и привечер вече се бяхме паркирали с кемпера на брга на язовира.Бях си взел и лодката да потегля малко.

Таман се захванах със скарата и духът на кюфтетата излизаше от нея ми позваня наш колега от клубът Крумчо /Regulatora/.Попита къде съм. Отгорих му, че вече съм на язовира.Каза ,че идва .И така след около час се събрахме.

Бързо се организирахме и вече бяхме на масата.

Имахме и една дама в компанията ,на Крумчо съпругата.
Независимо от студената вечер ,прекарахме доста хубаво и приятно.

На другият ден влязох с лодката да потегля с надежда за активност на рибата, но уви.Водата беше 4-ри градуса и ужасно мътна.Направих една снимка от лодката.

Сутринта нямаше къде да заметнеш,но следобед брега беше упостял.

После пак едни маси.

Изкарахме едни приятни почивни дни ,като тествахме кемперите и се наслаждавахме на хубавото пролетно време.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Нед Апр 05, 2009 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако знаех и аз щях да дойда.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана MSN Messenger
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Нед Апр 05, 2009 9:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Екстра Сава,идеално сте го направили.Това място е много добро,но му е още рано,рибата е все още около Щъркела и отсреща -Римския мост.Но ваща цел е била друга и сте изкарали супер.Поне получих инфо и до къде е стигнала водата,това място го окупират преди откриването и няма пускане.Лодката е супер и аз съм хвърлил око на такава ,но тази година ще караме със старата.Доволен ли си от нея?И добре правиш ,че я качваш горе/ти така я и превозваш,нали?/,че там пипат нощно време.Виж ,по надолу при Сухото дере като се съберат караваните,не ги прибират вечер ,но и не смеят да пипат,опасно за живота Very Happy Ще се видиме някой път горе,има идея да направиме постоянен лагер ,живот и здраве.
п.п.Нещо да питам Крум,къде го направи този надпис на алковена или си беше?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
REGULATOR

МнениеПуснато на: Нед Апр 05, 2009 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прекарахме си чудно! Риба не донесохме вкъщи,но тя не беше и целта на излета,важно беше да поразтъпчеме техниката.
А относно надписа-аз си го сложих,като се разминаваме по пътищата да не се чудите аз ли съм или не. Very Happy

п.п В рекламните агенций правят всякакви надписи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Нед Апр 05, 2009 10:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно за това те питах,да се разпознаваме Very Happy Колко горе долу излезе.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
REGULATOR

МнениеПуснато на: Нед Апр 05, 2009 10:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Два броя-за отпред и отзад 15 лв.
Поръчал съм си и адреса на сайта,но по-малък шрифт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
savelka
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Нед Апр 05, 2009 10:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MITKO70 написа:
Екстра Сава,идеално сте го направили.Това място е много добро,но му е още рано,рибата е все още около Щъркела и отсреща -Римския мост.Но ваща цел е била друга и сте изкарали супер.Поне получих инфо и до къде е стигнала водата,това място го окупират преди откриването и няма пускане.Лодката е супер и аз съм хвърлил око на такава ,но тази година ще караме със старата.Доволен ли си от нея?И добре правиш ,че я качваш горе/ти така я и превозваш,нали?/,че там пипат нощно време.Виж ,по надолу при Сухото дере като се съберат караваните,не ги прибират вечер ,но и не смеят да пипат,опасно за живота Very Happy Ще се видиме някой път горе,има идея да направиме постоянен лагер ,живот и здраве.
п.п.Нещо да питам Крум,къде го направи този надпис на алковена или си беше?

Мите,лодката за мене е много добра.Размера и е 2.8 м. и е с надуваемо дъно.Такава исках за да можех преди да я траспортирам с леката кола.Колкото до превоза,не не я превозвам така,защото ме е страх да не я разпоря на някое дърво.Качвам я горе за през ноща,заключвам стълбата за през ноща и се надявам така да я опазя.Мисля,че ако някай реши да я краде ше го усетя.Мотора с който я карам е "Меркюри 5 кн.сили".
Колкото до това место,да много е добро.Комшията ми поставя караваната откъм 24.05 и я прибира след 01.10.
Надявам се лятото да се засечеме там и да се запознаем.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пон Апр 06, 2009 7:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ,за лодката си прав,опасно е по наще пътища с тези дървета.Знам га човека ,виждал съм ги горе,той ходи със синовете си и става голям лагер.Имам познат от Горна баня,той ходеше при тях и стоеше миналата година.Хванаха добри сомове и други риби.Даже има снимки на рибарския сайт някъде.Как се казваше ,Сашо и още един човек бяха по-възрастните?
Върнете се в началото
savelka
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Сря Апр 08, 2009 7:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Моя комшия се казва Румен Медичков,та той като паркира караваната,от пролет до есен.В темата за риболова в клипчето със сома е той.
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Сря Апр 08, 2009 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубав е клипа,аз знаех за тези сомове още тогава ,като ги хванаха.Комшията/ Коце Горнобанеца/беше горе тогава ,има го на снимка в галерията на Медичков в рибарския сайт.Има и други интересни снимки.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътеписи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети