kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Постелка за форселт, съвети и покупка

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Части и аксесоари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
asenv

Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Пон Мар 11, 2019 10:27 am    Заглавие: Постелка за форселт, съвети и покупка Отговорете с цитат

Здравейте,
Трябва ми постелка за форселт с размери 2,5 Х 4,0 метра. Караваната ми е KIP42.
Каква трябва да бъде материята, по плътна или по "рехава"? 200г или 500г на м2?
Нова или втора ръка? Не знам и ще бъда благодарен за съвети.
Обикновено се ползва в планината.
Телефон 0888 889 986 Асен
p.s. Минах през другите две теми за постелки.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана MSN Messenger
Adrian

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 11, 2019 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

.....зависи от бюджета ти. Има (безплатни ) винили от реклама, върши работа, амазадържа боклук и вода. Има и втори употреби по караваните - цени като за нови, има естествено и покривало за ремарке, от оплетка. Аз лично минах и трите варианта, докато си купя (скъпо, според някои читатели тук) килим за форселт. Хубавото е че е лек, и дори отдолу да има някаква влага по тревата, то дори и по чорапки или бос да се разхождаш е МНОГО ПРИЯТНО!
не знам какви грамове е, но цената ми беше около 150 лв за 3х6 метра.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана MSN Messenger
atanasvv

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пон Мар 11, 2019 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моя съвет към колегата е, да не минава по трудния път за да се убеди ,че топлата вода е измислена-нов от магазиназа 100-120лв ще неговия размер.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
peterco

МнениеПуснато на: Пон Мар 11, 2019 6:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Зависи на каква повърхност ще се ползва. Аз имам и от двата модела- дебелия, който е като гумиран, с големи отвори- чуден е за неравен терен. Всички пясъци и дребни боклуци падат отдолу.

Имам и от тънкия, който е като килимче. Той е за равни повърхности. Задържа малко повече боклуци отгоре си.
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Пон Мар 11, 2019 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...има и винил на дупки,май ветройсточив го водят... Та той не задържа вода и дори и малките песъчинки падат през дупките Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Части и аксесоари Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети