kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Въздушни възглавници...или?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
TonyBoy

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2018 12:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте колеги , дойде време и аз да сложа въздушни възглавници. Дайте актуални телефони на майстори или направо ми звънете (ако четат майстори) телефона ми е 0884540357, може и на лични. Предварително благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ilcho

Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2018 8:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Боби и Гого

087 8936326
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
TonyBoy

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Мар 19, 2018 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Въпросът с въздушните възглавници е решен по възможно най-професионалния и коректен начин (мога да го оценя машинен инженер съм) благодарение на Боби и Гого.
Върнете се в началото
nickolay_lazarov

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2018 6:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз да благодаря на Боби и Гого за помощта която ми оказаха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
ivaski

МнениеПуснато на: Сря Сеп 19, 2018 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Макар и с доста голямо закъснение,(Боби и Гого знаят защо Wink ),голямо благодарско и на двамата.Вече съм с въздушни възглавници,поставени от тях и возията отзад се промени коренно.Както написа Tonin ако не се лъжа,в кухнята спряха всякакви зловредни и дразнещи шумове.Само симфония!Момчетата ми отделиха достатъчно време и за други "глезотийки",та доволстсвото е двойно.Поне hammer
Препоръчвам с две ръце.
Върнете се в началото
Jordan IBR

Местожителство: Лозен

МнениеПуснато на: Чет Окт 04, 2018 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги ето един полезен сайт от Италия, който продава китове комплекти за по 320 евро. По важното обаче е, че има подробни снимки и клипчета как и къде се монтират възглавниците на повечето модели бусове. Показано е много пригледно и може човек да си събере и тука един кит комплект и да си го монтира по снимките.
https://www.sospensionieasytop.it/catalogo.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Пет Окт 05, 2018 8:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И какъв е смисъла ? Shocked
Върнете се в началото
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Окт 05, 2018 8:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На Жоро и Боби инсталациите са много по-добри от това от линка, а цената им с монтаж е колкото тези, без монтаж и доставка...
Върнете се в началото
kacho
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: BG, Sofia, Полигона

МнениеПуснато на: Пет Окт 05, 2018 8:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Jordan IBR написа:
Колеги ето един полезен сайт от Италия, който продава китове комплекти за по 320 евро. По важното обаче е, че има подробни снимки и клипчета как и къде се монтират възглавниците на повечето модели бусове. Показано е много пригледно и може човек да си събере и тука един кит комплект и да си го монтира по снимките.
https://www.sospensionieasytop.it/catalogo.html

Благодаря за линка!

Поздрави,
Камен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Jordan IBR

Местожителство: Лозен

МнениеПуснато на: Пет Окт 05, 2018 8:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vladostanimirov написа:
И какъв е смисъла ? Shocked

Любомир Мечков написа:
На Жоро и Боби инсталациите са много по-добри от това от линка, а цената им с монтаж е колкото тези, без монтаж и доставка...

Колеги, по важното е не, че продават комплекти, а това, че има подробен снимков и видео материал къде и как се монтират възглавниците и човек ако е малко "кадЪр" както казват в Лозен, може да си купи от българско възглавници, части и да си монтира възглавниците- както се казва да открадне малко акъл. Както ще направя и аз, още повече, че имам една бригада способни монтажници дето в момента релаксират преди обект.
Иначе адмирации за Боби и Жоро които не познавам, за това, че правят качествени неща.
Обещавам да се постарая занапред да бъда по ясен смислово, че понякога явно ми убягва, за което се извинявам.
Поздрави.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Любомир Мечков

МнениеПуснато на: Пет Окт 05, 2018 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ясно, разбрах. Схеми има много, навсякъде са. И са елементарни. Възглавниците също са достъпни - всякакви китайски, турски и тн.
Аз такова, от друга гледна точка - гаранция - това, онова. Ама щом имаш кадърни монтажници - разбирам.
Върнете се в началото
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Съб Окт 06, 2018 12:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доколкото ми направиха оферта, сумата за труд е 100 лв. Останалото са материали. Моля ,да ми препоръчате свободна бригада ,няколко кадърни момчета ,дето ще ми монтират възглавниците за под 100 лв ,да съм на далавера ,дет се вика....Нещо за 20-30 дали ще се намери ? Shocked
Върнете се в началото
plaskom

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Окт 06, 2018 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес си прибрах кемпера от Боби и Гого след ъпгрейд на възглавниците или по-точно на управлението им. И мога още един път да изкажа благодарности за професионално свършената работа.
А дали щях да си го направя сам като гледам клипчета - сигурно не.
Защото в нет-а има и клипчета как някои сами си правят операции от апандесит и тем подобни, но и това не бих опитал.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Резервни части, ремонти, аварии Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Страница 8 от 8

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети